Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моя малък ... снегорин


Boomster

Recommended Posts

Днес останах приятно изненадан от Румстъра. Даже очарован. Ама много. Сутринта в 4:30 трябваше да закарам сестра ми на летището. Колата я държа пред блока, което ще рече че беше затрупана със сняг. В двора на блока също яко сняг. Да, ама тоз Румстър е като малък снегорин. Излязох с минимални превъртания на гумите. Няма нужда да казвам, че по това време асфалт не се виждаше. Да е жив и здрав ASR-а, стигнах без проблеми. Паркинга на летището също беше непочистен, но за малкия снегорин това не беше проблем. На връщане от летището минах през няколко непочистени малки улички в кв. Гео Милев - никакви проблеми. През кишата - никакви проблеми. Като бивш собственик на Quattro бях малко скиптично настроен към колите само с предно/задно задвижване в екстремални ситуации, но Румстъра ми върна вярата в тях. Е, липсва ми онази quattro-сигурност, но пък също така съм доволен от това което имам - Бумстъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе наистина е като танкче Румстъра, колега. След първия голям сняг, който падна тая година ми се наложи да пътувам до Копривщица при около десетина сантиметра непочистен сняг и коловози. Да е жив и здрав ASR-а, както казваш, както и колежката mimi.b, задето ме снабди с добри зимни гуми :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще ви пусна малко снимчици как се справи Mica със снега вчера и днес :mrgreen: За начало - в най-големия сняг (23h вчера) се качих на копитото, направих и една бърза фотосесия и .... днес се качих пак smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова браво за новите технологии

защото без тях не става...

Освен ако не е 120Л :mrgreen: :roll:

 

smile188 -VooDoo-тази снимка на колата ти със сняг-повече прилича на Алеко ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.