Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Особености на националното шофиране в зимни условия :)


siromaha

Recommended Posts

Спокойно колеги - има светлинка в тунела .... - фаровете на насрещния локомотив.

 

Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel

Is just a freight train coming your way

 

James Hetfield, 1999

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сериозно - наистина мисля че идва времето всички тези некадърници и самозванци по ключови места в държавата и фирмите да си ходят..

 

Няма кой да дойде.Това е проблема .Нали виждате че дупетатите идват в парламента по долни гащи и си тръгват с Версаче.Трябва да дойде чужденец губернатор с колониална администрация и да приемем англииското (да кажем) закононодателство.И да не ми обясняват някакви конкретни тъпунгери , че поради национнални особености не било приложимо.Та тука да не важат законите на шериата та да не е приложимо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Няма кой да дойде.Това е проблема .Нали виждате че дупетатите идват в парламента по долни гащи и си тръгват с Версаче.Трябва да дойде чужденец губернатор с колониална администрация и да приемем англииското (да кажем) закононодателство.И да не ми обясняват някакви конкретни тъпунгери , че поради национнални особености не било приложимо.Та тука да не важат законите на шериата та да не е приложимо?

 

Но преди това, трябва да се избие всичко онова наречено "депутат",политик и премиер от 1989г насам. Иначе и тогава ще пречат. :mrgreen: Forman 135 !!!Много се зарадвах на това твое изказване. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не ми обясняват някакви конкретни тъпунгери , че поради национнални особености не било приложимо.

 

Не разбирам... аз ли съм тъпунгерът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята хазяйка е пътувала от италия до софия и вчера се е прибрала във варна. каза, че непочистен път не е имало никъде, дори и в сръбско, а сняг е валял навсякъде по пътя... за бг няма да цитирам какво точно каза, но още нещо й е направило впечатлени - каза че във всяко едно селце по пътя се е усещало новогодишното настроение - украсени къщи, лампички, елхи пред къщите... за българските села каза, че едва се разбира дали има живот в тях или не... кофти звучи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиромаха, не си ти тъпунгера.Сетих се за някакви мастити юристи, като ги питаха защо не вземем на готово законодателство от вън, казваха че имало национални особености и не можело механично пренасяне на закони.Ами много просто: английските закони са къси прости и ясни текстове и не могат да се заобикалят лесно.Националните ни особености са синтезирани в поговорката: Закона е врата у поле.Други народи май я нямат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувах в неделя от Варна за София. Пътя като цяло беше ужас.Особенно край Търговище, Омуртаг имаше доста сняг на пътя... На В.Търново заваля дъжд, чустачките ми замръзнаха, капките като паднат на стъклото и те веднага замръзваха, на няколко пъти отбивах да си чистя прозореца. Добре че беше светло още, защото ако беше тъмно щеше да бъде още по голям ужас!

Общо взето отврат си е да пътуваш по нашите пътища зимно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.