Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Винетки


NightSpirit

Recommended Posts

Колеги, до кога е валидна старата годишна винетка? Аз знам, че е до 31 януари 2008, а и на самата винетка така пише. Днес обаче чух някакви слухове, че е до 1 януари. Понеже тая година не съм пътувал още, но другиден ще пътувам и да знам дали трябва да купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старате е до 31.01.2008

Новата ще е до 31.12.2008 демек от догодина по нова година и винетки ще купуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старате е до 31.01.2008

Новата ще е до 31.12.2008 демек от догодина по нова година и винетки ще купуваме.

 

Не няма, защото ще отпаднат и ще слагат някакви такси за първокласните пътища и магистралите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма, защото ще отпаднат и ще слагат някакви такси за първокласните пътища и магистралите ;)

абе те и за тая година така казаха ама.... :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма, защото ще отпаднат и ще слагат някакви такси за първокласните пътища и магистралите ;)

абе те и за тая година така казаха ама.... :smt034

 

Ми не знам, тамън ровех да намеря статията, а ето я и нея :)http://news.ibox.bg/news/id_1950259878

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де,те пък ще събирали такса за тракия от 2010г.,ама магистралата ще бъде ли готова дотогава?те както строят по километър годишно ,незнам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма, защото ще отпаднат и ще слагат някакви такси за първокласните пътища и магистралите ;)

абе те и за тая година така казаха ама.... :smt034

 

Ми не знам, тамън ровех да намеря статията, а ето я и нея :)http://news.ibox.bg/news/id_1950259878

 

 

статията е противоречива..хем от 01 януари 2009 ще отпаднат..."най-вероятно"...хем ще стартира от 01 януари 2010...баси..за този една година не означава абсолютно нищо...(((((((((((((((((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такси не се знае все още дали ще има,т.е. дали ще заместат винетките!Старата ви винетка е с валидност до 31.1.2008,докато новите наистина са валидни до края на календарната година,т.е. 31.12.1008! :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.