Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Анкета в Auto Motor Sport


Shkogi

Смятате ли че новото издание на Skoda Superb ще се превърне в пазарен успех за чешката марка?  

46 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ице,

 

Честно казано прочетох постовете на iph83 отгоре, отгоре. Просто изразих личното си мнение с което не задължавам никого! Дали съм бил прав или не ще покаже само времето. Единственото което мога да кажа е че Superb 1 определено не беше сполучлив модел. При наличието на Octavia 2 + facelift си мисля че и Superb 2 няма да е по-голям успех. Просто класа в който се опитва да влезе Шкода е доста тесен но пък претенциозен....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Супърба му харесвам три неща - голям е, като за мене, че като седнеме с Васето в неговата Ламя зелена, се бутаме, и не е той виновен. :mrgreen: Не е скъп Супърба - това също ме радва. И накрая, но не и на последно място - това е модел на Шкода, няма как да не ме кефи.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, голям и безсмислен спор се разрази. А истината е една - всеки купува това, което му е според джоба и според това колко иска да извади от него. Ако говорим за ВАГ, съобразено със горния спор - който има пари (или иска толкова да извади) за Октавия, купува Октавия, който има пари (или иска толкова да извади), повече от колкото за Октавия, но по-малко, от колкото са нужни за А6, взима Супър. Логиката е елементарна и съм убеден, че точно на нея се базира появата на Супърб - това е пазарната ниша между средностатистически семеен автомобил и ниския клас на луксозните, отново средностатистически, лимузини. Ни повече, ни по-малко.

 

А за мечтата на някои да си купят определена кола заради мнението на останалите - нямам думи. За мен това е на първо място смешно, на второ - комплексарско, а на трето - винаги, с минимални изключения, има хора с по-добри и хубави автомобили. Горе стана въпрос за А6. Какво му е "гъзарското" и "каращо хората да се обръщат след него", при положение, че този модел стана доста масов. А когато нещо е масово, никой не се впечатлява от него. Така е не само с колите. Между сегашното А6 и новия Супърб, съм убеден, че Шкода ще привлича далеч по-голямо внимание, по простата причниа, че поне в началото ще е рядко срещан автомобил.

 

И отново за гъзарията - ако човек иска да се откроява с автомобил, трябва да си купи не просто по-скъпа кола, а кола, която не се среща често по улиците, какъвто е случая с А6. А какво всъщност означава "скъпо"? Сега се замислям, че в темата А6 се сравнява ценово с Шкода. В този случай е наистина по-скъпо и луксозно. Но ако погледнем обективно на нещата, излиза, че А6 е долния клас на луксозните лимузини. От гледна точка на гъзарията тогава следва да кажем за А6 - 'ми нищо особено :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо вьв Варна има най-много 15-20 Superb-a,а А4 и А6 поне 10 000 ако не и повече.На едно Метро само има спряни поне 5 А6-ци или А4-ки,а нито един Superb???"

 

Защо чакам отоговор! :lol::lol:

Ха ха мега тъпо.

По тая логика майбаха не си струва парите щото не се среща по улиците виж А6 е друго нещо. Имаше даже такъв виц.

 

"Келеш с голф спира до майбах и пита мутрата вътре:

- Пич тия коли добри ли са

- Най-добрите са. Що питаш

- Бе гледам не ги карат много..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, голям и безсмислен спор се разрази. ... Но ако погледнем обективно на нещата, излиза, че А6 е долния клас на луксозните лимузини. [/quоте]

 

Абе не разбирате ли бе толкова е просто.Много по често срещани са А6,А4 и каквото и да е различно от супьрб-->значи има нещо в тази кола,което не може да заинтригува платежоспособния човек,ауди го прави!Моделите на ауди (А6 примерно) са много ама наистина много по срещани от супьрб,следователно щом човек си купува А6 той не иска суперб,след 5г. излиза нов модел и от двете,отново щом той има пари за А6 как ще се интересува от супьрб,а пьк сьщервремнни се срещат повече а6-ци следователно има по платежоспособни бьлгари и те отново ще изберьт ауди,в което сьм 100% сигурен и супьрб си остава с склада на еуратек или в Чехия евентуално!Но има хора които нямат много пари и като ги дават ще изискват максимално от тази кола която ще си купят,защото дават доста солидна сума ако е евентуално супьрб и той няма да задоволи желанията им,защото има коли на цената на супьрб,обаче с повече екстри и така,СУПЬРБ отново губи.Той сам се проваля с висока цена,малка гама от мотори и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.