Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем от няколко месеца


Data_StReaM

Recommended Posts

Колеги най-накрая като ги подгоних както трябва телефона си го взех днес здрав и читав. Май май като им казах за КЗП и настръхнаха и го доставиха за 2 дена. От сега нататък ще знам, че трябва да ги предследваш до край. Благодаря на всички отзовали се в темата още един път. Темата може да се заключи.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде нещо и от мен. Добре е че телефона си е вече в теб. Пpоблема е че Нокия в БГ е оторизирана да се внася само от Алфа Копи всичко останало е от Дубай, повярвайте ми. В София имат един сервиз не знам дали има изобщо втори в БГ. Та като ви се развали телефона хората го приемат за сервиз и от сервиза го пращат в сервиза на алфа копи. Това че в официялния производител ги бавят толкова време си е техен проблем. Хората които са ви приели телефона имат едни процедури които спазват които не са ги мислили те и следователно нямат никаква вина, че телефона ви не е върнат. Имам приятел в сервиза на Германос и ако си мислите че там е много лесно се бъркате... хиляди телефони дефектират ежедневно и затова не са виновни нито служителите нито техниците. да не говорим за безкрайните други процедури които също не са измислени от тях. хубаво е човек да си търси правата по нормален и законен начин и колкото повече такива случаи има толкова по-голямо развитие ще има на нещата като цяло... все пак сме 1 година в ЕС вече :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, никой не казва, че на Германос им е лесно, но и те, както ЕТ, са хора, които мислят само за това, как да ти продадат стоката, а за сервиза - е той нали го има - не е важно какъв му е капацитета, нито специалистите - ний да продадем колата или телефона, пък после клиента да им бере ядовете ако дефектират. Не може на ден да продаваш по около 100 телефона само в София, да имаш магазин на всеки ъгъл, да ти върви рекламата нонстоп, а сервиза да ти е само един и вътре един Блютуут чип за 10 минути да не могат да наместят. Това са Германос, говоря от личен опит и наблюдения. А за Алфа Копи - старичка ти е информацията:mrgreen: посети сайта на Нокия за България и се запознай с вторият им официален дистрибутор за нашата татковина.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.