Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Роди ми се синът !!!!


Dereal

Recommended Posts

Здравейте, колеги, да ви се похваля от днес в 9:46 съм горд татко на един малък сладък готин симпатяга, с мойте гени :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Около 5:30 бяхме на старта в Майчин дом и 14 минути преди 10 малкия проплака!!!

 

Ако щете вярвайте, ама на паркинга имаше повече Шкоди от другите автомобили - мисля, че беше на късмет ;)

 

Сега ще си отспивам, защото утре пак ще ходя да го видя!!! :oops: :roll: :mrgreen: :D

 

Просто искам още сега да си го приберем в къщи и да си го мачкам :mrgreen:

 

Сега вече задната седалка и багажника ще влязат в действие с пълна сила!!!!!

 

 

EDIT: Ей, biser.or, да не си се одумвал с жената?!? И тя такива идеи има!!!! Ама това - само с Октавия 4х4 върви :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, няма по-хубава новина от това! Честито! Да сте живи и здрави вие, да ви е жив и здрав наследника и много да се гордеете с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марто, добра работа си свършил :P

А сериозно - да сте живи и здрави тримата. И със съпругата ти, когато решите, да разширите семейния кръг с още един член ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Марто, ново попълнение в семейството и наследник като факт. Да сте живи и здрави и ти, и майката и бебето. Малкия да расте винаги щастлив, хубав и засмян, а вие да му се радвате и да се гордеете с него.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! ако ти е първо дете усещането е несравнимо - да ти е жив и здрав! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен :) Да ти е живо и здраво и да порасне голям и някой ден да стане наследник Шкода фен ;)

 

Ще си сипя едно каберне по случая smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдее Шкода общността се разраства :) Да ти е жив и здрав и да се гордеете много с него, да ви задмине по успехи и момите да му се лепят като мухи на мед :) Ай наздраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Поздравления колега.

Да ти е живо и здраво момченцето! :mrgreen:

Също така много здраве и на татко и мама!

Поздравления! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи са и здрави, и двамата :mrgreen: Малкия е голяма работа, вече усещам как не след много години ще ми опонира... и май с право :lol: , пък и с умение :oops: (скромността краси човека :mrgreen: ).

 

Чакам с нетърпение да разбера кога ще си го прибираме в къщи - вторник или сряда - и да се почва малкото спане.

 

И с още повече нетърпение чакам да почнем да си говорим, да си правим разни работи заедно..... (може и да съм го надценил, ама му купих една много готина кола, която си има скорости, съединител, диференциал и колянов вал с бутала, пластмасова и всичкото е прозрачно да се вижда как точно работи - смятам шансовете ми да го запаля са големи ;) :mrgreen: )

 

П.П. Абе хора, вярно, че следях всяка крачка на кумовете, че тяхното се роди преди 6 месеца - дето се вика малко да се науча на чужд гръб, ама да си го поддържиш в ръцете и да го видиш, и да го пипнеш, пък и да прилича на теб ;) - е ЕДИНСТВЕНО чувство :!: Само за родители :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.