Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наглост


biser.or

Recommended Posts

Питате се що е наглост??? Е отговарям ви.

 

Спрял съм си колата и си чакам вътре в нея.По едно време една жигула връща на заден със заледени стъкла и ми нацелва колата отпред. Шофьорът от жигулата излиза,поглежда моята кола и отговаря:

-Спокойно!!! Напролет ще ти я оправя ;) .

 

Та... :evil: :evil: напролет ще ми оправят колата .

 

 

Сега се надявам на застраховката...ма кой знае?? Дано парите от застраховката ми стигнат да си купя поне стъкло за фара.

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тези думи, които ти е казал аз на твое място щях да го смачкам от бой. Е то наглост ама чак толкова не бива .. :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам да не се ядосвам, ама след такава реплика ми се чини, че едно чупене на главата на наглеца, чупене на стъклата на колата на наглеца и, ако ти остане време, изпикаване в колата на наглеца е достатъчно, но преди да си тръгнеш, ако е в съзнание наглеца, го успокой с думите:

 

- Спокойно, напролет ще се оправиш !!!

 

И от там газ и бегай некъде да сменяш фар и квото друго трябва.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тези думи, които ти е казал аз на твое място щях да го смачкам от бой. Е то наглост ама чак толкова не бива .. :evil: :evil:

 

а ако е някой с "рунтави гърди"и не само стьклото а и челюстта ти е счупена?...щото ербапи много , ама като се стигне до бой и....чакаме "от застраховката"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващаш наглото копеленце, посредством двете си ръце, извиваш му главата в посока на часовниковата стрелка и когато се изцикли като азиатка след вкусването на негърска мъжественост, го пускаш на земята и много нежно с лявото си краче го настъпваш по изкривената от много въртене тиква. Ако продължи да ти говори по този начин, в което силно се съмнявам, много нежно с десен прав му показваш, че зъбите му могат да бъдат и на много по интересни места от устата му. След тази операция едва ли ще разбереш какво точно ти казва, но ако все пак нещо те издразни нещо в тона му може да приложиш хватката, изразяваща се в лек подскок, последван от пирует и мигновено вдигане на дясното краче, като тук трябва да се целиш в огромния и сополив нос на индивида-дразнител. Може да се приложат и други интересни хватки като например: издърпване и въртене на измръзноло ушенце (времетраене ~5 минути, за да има желания ефект), и много други техники, включително можеш да му разясниш и да му направиш демонстрация на живо на най-новите тенденции в тунинга, а именно: без преден и заден прозорец - за по-добра аеродинамика; каране само по джанти - за по-добър дрифт; без странични огледала - за повече практичност по правите отсечки; нови фарове с новата изключителна система на рефлекторите, изразяваща се в премахването на стъклата на фаровете и оставането им само по рефлектори - за изключително добра видимост; и т.н.

 

P.S. - когато го въртиш за главата, трябва да си настъпил краката му, за да не шава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука като гледам какви ценни съвети се дават се плаша. Защо трябва всичко да става с насилие, защот трябва да се чупи на даден човек колата. Не е ли по удачно да чрез преговори да се стигне до по размунно решение???

 

щото ербапи много , ама като се стигне до бой и....чакаме "от застраховката"

Това ми хареса. Не един път съм виждал хора който говорят много ама като му врътнеш един и се надрисква от шубе и бяга та не може да го настигнеш.

 

Както хората казват ебач и бияч не се говори то се вижда кой е и се чува от други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги можеш да го прецакаш, като извикаш КАТ да му напишат едно симпатично актче.

И мен ме блъсна на заден един с Mercedes ML после ми се извинява, че не видял и пита "ко праим, чакаме ли КАТ?" Викам му по-добре да се разберем, щото щетите са малки и няма сми да ти пишат акт. А той: "ама ти пари ли искаш, щото нямам сега в мен?" :evil: Гледам го тоя пишлегар има-няма 20 годишен, на тате колата взел и кво? Дреме му на чичко-паричко за некво си мижаво актче 100-200 кинта, та реших да не си губя времето и да се разправям зарад 2 драскотини по боята на калника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.