Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся си една PC игра.


Tafkata

Recommended Posts

Много съжалявам, че в автомобилен форум пускам такава тема, но няма къде другаде да попитам.

Има ли някой представа от къде в нета мога да си изтегля играта Симс. Търсих в много сървари, но навсякъде има някакви надстроика за вече инсталирана игра. Хайде някой който разбира повече да ми обясни, а след това можете спокойно за изтриете темата.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Zamunda колегата вече ти е писал.

А ако искаш Sims 2 + всички надстройки, в Арената пускаш търсачката със Sims и един от получените резултати е The Sims 2 Collection - 11.7 gb е размера. Теглил съм го, работи, но го изтрих, защото не ме изкефи играта. Дълго време ми седя на харда. Жалко, че я махнах, сега можех да ти я запиша :roll: Всъщност, ако от Zamunda тегленето ти е бавно, пусни посочения от мен торент и изтегли само самата игра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В замунда не можах да се ориентирам, но в арена нещана потръгнаха. Сега тегля всичко от този файл, който посочи Мишел.

Благодаря за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.