Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

масло за фабия 1,9 SDI


radko1981

Recommended Posts

Ми ако не ти губи или харчи масло не виждам смисъл да слагаш полусинтетика :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ти кажа на 6000км ми е изхарчила 0,5л. днес долях, ама мисълта ми че сутрин малко трудно върти, а съм с нов акумулатор, ремонтиран стартер, та си мисля дали не е от маслото????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половин литър за 6000 км ми се вижда общо взето нормално, особено ако е на малко километри колата. Не знам дали от маслото върти по-бавно, но нищо чудно, при тези студове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 10W-40 Semi Synthetic е гъсто, но кажи все пак на какви километри е колата :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия дзвер.

Моята дойде на 90к, но "реално" чисто новия внос от Италия не знам на колко е:)

И карам с с Мобил супер Дизел 10W40

До сега за на първата смяна на мслаото долях не повече от 200мл и то защото още се шашках и видях,че е малко под средата и това вече бях минал 8к.

Сега след втората смяна вече съм пак на 8.5к и още не съм доливал

А колкото до тежкото - аз лично такива проблеми до сега не съ усетил.

Оня ден в студовете - не бях се качвал на колата от 29 - ма все едно запали ще кажеш, че таман я бях угасил.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Какво масло да налея на фабията от подписа , малеее колко съм бос :oops: Потърсих в книжката информация за маслото но не намерих нищо ! Колата е на 160 000 км.

Не ми се искаше да вдигам кокалите на стара тема но не ми се пускаше и нова ! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.