Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомивка 5 minutes


Velko

Recommended Posts

Скъпи колеги.Първо-ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА.Много здраве и нови шкоди.Днес минах по ул."Резбарска" и видях една автомивка "5 Minutes"/до OMV/, имаше доста автомобили и то нови.Позагледах се в програмите за измиване и видях интересни неща- прорама за безконтактно измиване, която се препоръчва за нови автомобили с препарати Sonax.Та въпросът ми е- някой да е ползвал услугите и?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава автомивка има и в Дружба 2 и на мен ми е много удобна. Пак е с пускане на монети от по 1лв, но за разлика от ОМВ има и четка с пяна, което е много полезно особено за този сезон. Иначе в Дружба има програма за полиране, но не съм я пускал досега, защото колата си е полирана от преди това. Аз лично за 4лв. успявам доста добре да си измия колата, а и става доста бързо поне в Дружба, защото няма опашка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вики, кажи моля къде точно в Дружба-2 е тази автомивка, че съм в квартала през ден, да я пробвам. Предварително благодаря.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвам от време на време. (Точно тази на Резбарска)

Нямам оплаквания.

Ако имаш конкретни въпроси ще ти отговоря

Ползвал ли си програмата за безконтактно измиване и после вакса.Благодаря ти предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вики, кажи моля къде точно в Дружба-2 е тази автомивка, че съм в квартала през ден, да я пробвам. Предварително благодаря.

 

Поздрави.

 

От улица Копенхаген минаваш по ул. обиколна тръгваш по пътя на тролея посока Практикер. Пада ти се отляво на пътя, преди да стигнеш 163то училище. До блок 322 вижда се от главния път.

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=5d09128ce ... 72_22.y=76

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвам от време на време. (Точно тази на Резбарска)

Нямам оплаквания.

Ако имаш конкретни въпроси ще ти отговоря

Ползвал ли си програмата за безконтактно измиване и после вакса.Благодаря ти предварително

Ползвал съм я.

Значи безконтактното ти е пароструйка (или по скоро водоструйка според мен) в която има препарати. Мие добре ако колата не е много мръсна в смисъл не е седяла дълго време мръсна. Но за този случай има четка. Ако решиш само с пароструйката просто ще ти отнеме повече време (пари). След това плакнеш. След това пускаш ваксата. Има някакъв ефект но според мен е мнимален. Просто водата ти се събира на капчици. Е да си призная и блясък малко придобива де . Ама ако исаш спокойно да си ги направиш тези процедури ще ти струва Безконтактно - около 3-4 лв. Изплакване 1-2 лв и Вакса 2-лв.

Това е . След това ти си я подсушаваш ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско, мерси. Бях скромен гражданин на квартала от 1986 г. до 2000 г. в бл.261 и макар да са се попроменили нещата и да има много нови сгради, ще я открия без проблем.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвам от време на време. (Точно тази на Резбарска)

Нямам оплаквания.

Ако имаш конкретни въпроси ще ти отговоря

Ползвал ли си програмата за безконтактно измиване и после вакса.Благодаря ти предварително

Ползвал съм я.

Значи безконтактното ти е пароструйка (или по скоро водоструйка според мен) в която има препарати. Мие добре ако колата не е много мръсна в смисъл не е седяла дълго време мръсна. Но за този случай има четка. Ако решиш само с пароструйката просто ще ти отнеме повече време (пари). След това плакнеш. След това пускаш ваксата. Има някакъв ефект но според мен е мнимален. Просто водата ти се събира на капчици. Е да си призная и блясък малко придобива де . Ама ако исаш спокойно да си ги направиш тези процедури ще ти струва Безконтактно - около 3-4 лв. Изплакване 1-2 лв и Вакса 2-лв.

Това е . След това ти си я подсушаваш ако искаш

Благодаря ти за изчерпателният отговор.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.