Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет и от мен :)


The Freshmaker

Recommended Posts

Най-после и аз се регистрирах тук, след неколкомесечно мотаене smile185 Някои от вас вече ме познават като Божан Бошнаков от auto motor und sport България, други ме познават като братовчед на gogata, а трети изобщо не ме познават засега smile085

По-голяма глупост отдавна не бях писал, но все пак исках да ви уведомя, че светлата ми личност вече ще се подвизава и тук, надявам се да ме изтърпите някак си smile064 Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А! Бошнаков! Баш ми е драго! Сега освен всичко друго, остава да те направим и собственик на правилната марка автомобили smile195. Хем да си имаме още един болен в родата на тема Шкоди :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл. Време беше :P

Гогата явно малко ти е надувал главата за форума :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, не ми беше лесно да устоя на убежденията, ето че поддадох smile134

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остава да те направим и собственик на правилната марка автомобили
- Ще видиме тая работа, че аз го вербувам за една друга марка също хаха. Иначе добре дошъл, ако не друго правиме си много добри срещи в кръчмичка да се полъжеме малко.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wellcome, колега! дори и да не си собственик на Шкода, вярвам че тук ще намериш много интересно и полезно инфо, ще си прекарваш приятно и забавно част от свободното време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уелкъм и от мен! Ако си човекът, за когото си мисля, че си, форумът ни се е разширил с още един "ценен кадър" :mrgreen:

Сега само остава smile064

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, привет и от мен!

Виждал съм те с Гогата на някокло сбирчици, позапознахме се, полафихме.

Радвам се, че се присъедини към нас.

Според мен си доста компетентен журналист, защото те помня от "Авто журнал", а иначе AMS купувам редовно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума и от мен.smile152

Форумът ни определно се разраства=вече имаме и изявен журналист в него! :smt004

Надявам се да ти хареса и след време да те направим и собственик на тази марка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря за топлото посрещане, май ще трябва да почерпя ако така продължавате smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее тогава да продължаваме :) хахаха добре дошъл

 

ае мятай се в една шкода 120ка и да идваш по срещи с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ще видим с какво ще идвам, че вие по тези срещи пийвате гледам... Пък нали сме културни хора... :) Ще видим де, може пък и да ви стана колега и по автомобил, то ще си покаже, ако не, поне ще продължа да ви симпатизирам на чешките пристрастия :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.