Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подгряване на задно стъкло


driver

Recommended Posts

Колеги, има ли някой от вас информация за възстановяване реотаните на задно стъкло.

Доколкото съм чувал, ставало със "сребърна паста" и има ли нещо друго по подходящо и къде евентуално може да се намери ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, остава дилемата "Бизон" Електро за 35 лв. или едно стъкло втора употреба с читави реотани за същите пари... :roll:

Мудругото, разпитах в магазините за електроника и се оказа че има

сребърна паста за около 10лв. разфасовката....ама ще получат другата седмица.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за лаишкия въпрос,но какво представлява тази паста и кога се използва,защото и на мен не ми нагрява задното стъкло и се чудя от къде идва проблемът?!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пастата или ел. проводимо лепило служи когато са ти прекъснати реотаните да се оправят че да работи цялото редче.

Ако не ти работят всичките редова(целия реотан) това лепило няма да ти помогне и по скоро проблема е другаде. Хвани един волтметър и виж дали има напрежение до клемите на реотана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета,ще провера това както казваш.Дано отстраня проблема, че сега като се запотяват тия стъкла в тоя студ е страшна работа! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.