Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За снимките в обявите или "Шкода 120Л за 1100 лв".


gogata

Recommended Posts

Такам...мисля да се възползвам от факта,че тук е говорилнята на форума и да пусна поредния спам от моя страна :oops: . Този път на тема "Защо е добре в обявите за продажба на автомобили да има и снимки".

 

Отиваме днес с колегата The Freshmaker, да гледаме една Шкода за него(нали и него трябва да го направим болен шкодар :P ). Според обявата, колата е "перфектна" 120 Л от 1990 година с 5 скорости и газова уредба 8) . В интерес на истината реших, че е някое бижу като червената 105-ца, която Ников от Асеновград продаваше наскоро.

След като се изгубихме в студентски град :oops: , успяхме да намерим въпросното возило и собственичката му - девойка старша възраст :mrgreen: . Шкодата представляваше следното - бежова 120, с изгнили вежди на калниците, изгнила долна част на предните врати, изгнил капак на багажника, както и дъното на последния. Счупена задна броня, която милата дама намести с ритник, почти изкривявайки задната маска, което не било проблем (ама разбира се!)."Перфектната" Шкода палеше с мъка на бензин, стартера издаваше твърде несвойствени звуци, каквито звуци се чуваха и откъм водната помпа или генератора...а може би и от двете. И тук идва интересното - цената на колата - 1100 лв( :!: :!: :!: ), която всъщност, видите ли, била по-ниска от реалната :mrgreen:.

Та това бяха днешните ни приключения или, по-скоро губене на време и мръзнене в Студентски град :D ...

 

П.П. Фрешмейкъре, дано нямаш нищо против, че споделям преживелиците ни :D . Може би трябваше да оставя "тази чест" на теб, но късно е вече, чадо :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамата си беше готина според мен пък - някак излъчваше особения чар на препил таксиметров шофьор smile063 Пък и живееше в паралелен свят, в който нещата струват двойно по-скъпо, отколкото в нашия, което си е fun :D

Съжалявам за абсолютните идиотизми, които ръся, ама още съм омагьосан от опасния чар на тази тайнствена дама и нейния бежов състезателен автомобил...

Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като гледах кола да купувам такива без снимка не съм се занимавал да се обаждам. Не ми е за 30стотинки колкото е цената на разговора, но ме дразнят несериозни обяви в който само пише примерно: "продавам шкода и телефона". Може и това да ми е станало професионално изкривяване от форума и аз незнам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, Наско,принципно и аз не обръщам внимание на обяви без снимки, ама според обявата въпросната кола звучеше като колата мечта и затова си губихме времето... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga ти по добре от мене би трябвало да знаеш, при Шкода дали ще е за 500 или за 5500 разлика няма, Шкода ли е - троши се ЯКО, но за сметка на това много обича да изпреварва малолитражки по магистралата има и + и -. За да имаш шкода трябва да си зарибен от някъде. Никой здравомислещ няма да си купи тоя автомобил :lol: Къде си се па ти метнал на шкода за 1100 лв без снимка? Няма снимка 1.шкодата не си заслужава или 2. Човека няма пари за апарат, и няма приятели, човека няма пари -> шкодата не си заслужава 3. Човека има апарат но не знае как да ги качи в мобиле (елементарна процедура) -> човека е *** -> давал е шкодата по майстори който са я претупвали, тъй като са видели че е тъп -> шкодата не си заслужава 4. Човека има "западна" кола и не му пука за спартанската 120ка -> човека е *** и хора от тоя тип мислят че ти си им длъжен с нещо,(Жоро но баня мадара) по тази причина по шкодата всичко е за смяна тъй като тои не ти е длъжен да го смени -> шкодата не си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga ти по добре от мене би трябвало да знаеш, при Шкода дали ще е за 500 или за 5500 разлика няма, Шкода ли е - троши се ЯКО, но за сметка на това много обича да изпреварва малолитражки по магистралата има и + и -. За да имаш шкода трябва да си зарибен от някъде. Никой здравомислещ няма да си купи тоя автомобил :lol: Къде си се па ти метнал на шкода за 1100 лв без снимка? Няма снимка 1.шкодата не си заслужава или 2. Човека няма пари за апарат, и няма приятели, човека няма пари -> шкодата не си заслужава 3. Човека има апарат но не знае как да ги качи в мобиле (елементарна процедура) -> човека е *** -> давал е шкодата по майстори който са я претупвали, тъй като са видели че е тъп -> шкодата не си заслужава 4. Човека има "западна" кола и не му пука за спартанската 120ка -> човека е *** и хора от тоя тип мислят че ти си им длъжен с нещо,(Жоро но баня мадара) по тази причина по шкодата всичко е за смяна тъй като тои не ти е длъжен да го смени -> шкодата не си заслужава

Макс, ти ме разби! :lol: Имаш една бира от мен на следващата среща! smile159

Принципно съм съгласен и със Сашо, и с Гогата, ма нали се сещате, че наличието на снимка, не е предпоставка колата да си заслужава. Щото ако съм решил да ловя баламурници с изгнилата си кола, ма не съм *** или тъп и мога да ползвам Фотошоп например... Все пак си е по-коректно да си наснимаш бараката, дето я продаваш, за да може човек, който ще я купува, да добие първоначална представа. Пък на място да й изскачат и "скритите дефекти" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой здравомислещ няма да си купи тоя автомобил :lol:

 

Смятай - цял форум за хора с разклатено мислене :mrgreen: :mrgreen: Бягай надалече, Саше :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120-ката на Павката от Русе се продава за 900лв. Всеки, който е идвал на Соколски 2007 знае за какво състояние става въпрос. Справки и снимки - в новия календар.

 

Ако Фрешмейкър се интересува, нека ми звънне.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой здравомислещ няма да си купи тоя автомобил :lol:

 

Смятай - цял форум за хора с разклатено мислене :mrgreen: :mrgreen: Бягай надалече, Саше :P.

 

Ами Такива сме :mrgreen: :lol::lol:

купон да става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички и от мен

 

И със снимка и без снимка винаги може да има изненада. Лятото едни познати си търсиха бус-ченце :mrgreen: та едно беше по снимките, друго на Горубляне. Като отидеш на място и се получава лаууууууууууууууу ефекта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.