Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вериги за сняг


corropt

Recommended Posts

Колеги интересувам се от вериги за сняг. На доста места се продават най различни китайски и турски. И по бензиностанциите и в МЕТРО и в Практикер. Въпроса ми е да ми препоръчате марка и къде се продава.

Като нови всички изглеждат еднакви ама лошото е че като ги сложиш на колата и като ти трябват най-много ако се окажат некачествени или се скъсат или изхлузват от гумите ще е доста неприятно.

 

пп. трябват ми за октавията 15''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ има вериги. Марка и цена не мога да ти кажа, но според момчетата от магазина били добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се разкарваш до ЕТ, в предвид на това, че си на другия край на София. Съвета ми е за Konig, Можеш да ги намериш на много места. Има ги в магазини за авточасти. Мисля, че съм ги виждал и в Практикер и/или Бриколаж. Моите са купувани от ОМВ. Провери, имаш наблизо няколко такива бензиностанции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-да колегите вече те насочиха правилно ;) Наскоро познат си купи Konig за 15" към 150лв. но пък са мого добри и се слагат за минути без да се налага колата да мърда ;)

 

П.П. Офффффтопик

Снощи ми се стори че те мярнах на лалето от лифта, но може да бъркам, беше тъмно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да мерси за отговорите, малко скъпички са тия Konig ще видим какви ще бъдат. То да е касетофон да го пуснеш в магазина да го чуеш, но за вериги се разбира като си напътя.

 

Миналата година бях с ситуацията, че 4 души отваме към Белмекен. Шофиьор дебил(на кола 150 коня с лека задница), хърбаво момиче(под 50кг )и 3тия човек беше момче с дупка и правени шевове в корема....та познайте кой бута от с. Сестримо до Белмекен... аз :( И от тогава реших, че вериги си трябват ей така за всеки случай в багажника

Ще видя че и точен размер ми трябва хем да става на гумите на октавията хем и на опела.

 

пп. Ските съм ги прибрал да не ги гледам и да се дразня, сега имам изпти и не си позволям много да излизам. Февруари ще орагнизирам една ски/борд среща, а който не кара нищо има найлон за него и шейна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам едни италиански много добри "MAGI"-нещо си.Цена 85лв.Ще проверя утре, ако те устройва дали мога да ти намеря точния размер, че нещо много търсене има, а предлагането е малко.

Кажи какъв ти е размера на гумите на Опел-а, да ти кажа дали ще станат.На Октавия-та предполагам, че ти е стандартния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката е KONIG,наистина цената им е висока,но аз съм с такива вериги и наистина са супер-слагат се за норматив,стягат се перфектно и като ги прибереш в кутията (след като ги измиеш) не ръждясват ! Цената е между 130-150лв но определено си заслужава-преди имах Омега,а живея в Бояна и определено си ги ползвах:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много Шкоди им се късат спирачните маркучи от тези вериги. Повярвайте ми.

 

PRR:Кирилицата е задължителна, правописа повече от пожелателен. Следващия пост на маймуница се трие без предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много Шкоди им се късат спирачните маркучи от тези вериги. Повярвайте ми.

 

PRR:Кирилицата е задължителна, правописа повече от пожелателен. Следващия пост на маймуница се трие без предупреждение!

 

Еми то и мерцедес да е като се скъса веригата може да скъса и маркучите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Февруари ще орагнизирам една ски/борд среща, а който не кара нищо има найлон за него и шейна :mrgreen:

Добра идея smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.