Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Карта RS-MMC от къде


РусенскоВарено

Recommended Posts

Във всеки магазин или сервиз, където се продават мобилни телефони и цифрови апарати и камери.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми влез във втори, бе колега. Слава богу от липса на магазини за мобилни телефони и камери не страдаме...има такива под път и над път... :). Ако толкова не намериш (което е невъзможно), отиди до технополис, техномаркет или нещо от сорта, там няма начин да няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако сложиш 300 GB :?: :evil: Има си форуми за такива неща, отнеси си въпроса там :!: smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Глобул има също така и в Мтел! Ако слойиш 2 GB по - голяма е вероятноста да мисли по бързо , но това зависи от марката . На повечето телефони има ограничение в паметта която можеш да добавиш с карта но не им пречи въобще! Знам от личен опит имам Nokia 7610 пише до 512 МБ е работи и с 1 ГБ. Това е от мен надявам се да съм помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми влез във втори, бе колега. Слава богу от липса на магазини за мобилни телефони и камери не страдаме...има такива под път и над път... :). Ако толкова не намериш (което е невъзможно), отиди до технополис, техномаркет или нещо от сорта, там няма начин да няма.

 

:D ако сложа 2GB да ли ще забие? :|

 

Дори да не забие телефона, ще започне да мисли по - бавно. Аз лично ти препоръчвам да отидеш в М-тел свят, аз пазарувам от тях и съм доволен, смисъл цената е на ниво, обслужването и т.н. Специално такава карта мисля, че 1ГБ вървеше на цена от 30лв.

 

П.П. За някой колеги, които веднага ще ми успорят за мисленето на телефона. Да паметта е повече :arrow: повече информация :arrow: за софтуера има повече работа (мислене) :arrow: по - бавна работа с повече памет. Ако не ми вярвате може да се поинтересувате или да говорите с някой компютърен специалист ;)

 

Поздрави и Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.