Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ТЪРСИ СЕ !!! БМВ 318i E36 ЧЕРВЕНО СА0827КХ


kolev123

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Знам, че е почти безмислено, но...! На мой много добър приятел и наш бивш колега му откраднаха тази нощ колата! :smt034 Някои от вас го познават -Ясен - беше в Канада след това си купи една 120-ка и оттогава посещава форума макар и рядко под ника "RceH". Значи снощи са му откраднали настоящата кола - БМВ 318i E36 червено Номерът му е СА 0827 КХ ! Откраднато е в района на Студентски град миналата нощ. Лошото е, че не са се свързали още с него за откуп, което ни кара да си мислим, че е откраднато за части! Искам да ви помоля, ако някой случайно го мерне да звънне на мен или направо на полицията - колата е обявена за издирване. Моят номер го има в подписа ми! Знам, че е малка вероятността, но все пак съм длъжен да опитам и този начин да го намерим!

Благодаря предварително!

Поздрави!

 

П.С. Ето така изглеждаше колата, преди 2 месеца в Сърбия!

o633357675715625000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е крадено за разфасоване, сигурно вече го разглобяват в някой гараж и няма как да го засечем - дано поне има каско против кражба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.