Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фалшиви свещи !!!


mecho_klecho

Recommended Posts

Да ви кажа какъв е проблема, преди около две седмици си купиш още една шкодичка и всичко за сега да чукна на дърво е наред. Преди 4-5 дена почна да прекъсва и почти веднага заработи на три цилиндъра. Решавам да сменя свещите като почвам от тази която отказа, напъвам да я отвия ма неще, оригиналният ключ ми се изкриви, загледах се и ми се стори че е завита накриво.

 

Закарах я в сервиза почнаха да се мъчат момчетата и какво се оказва че свещите са МЕНТЕ направени са от някаква невероятно мека сплав която съм огънал докато съм се мъчил да я сваля, шестостена се беше превърнал в невъзможна за описване фигура, а беша прекъснала защото се беше счупил електрода и това е на 600км свещ, с много зор успяха да свалят и четирите свещи и ги подмених и сега за сега нямам проблеми.

 

Незнам каква марка са нищо не пишеше на тях ако Кирил (предишният собственик) се сети нека каже, но недеите да купувате от измислени магазини и незнаини марки, даже и да са по евтини няма да спестите пари а само някои проблем ще си навлечете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.