Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Внимание! Отново паяци във Варна


Хашек

Recommended Posts

Днес изведнъж се появиха паяци, вдигащи неправилно паркирали автомобили из Варненските улици. Интересното е, че камиончетата са чисто нови Ивеко-та Eurocargo и са собственост на община Варна.

 

Естествено, аз не толерирам никакво посегателство върху частната собственост, но след като настъпи невъобразим хаос из улиците на Варна при поредната отмяна на репатрирането преди 3 години, ми се струва, че това е единственият начин за налагане на какъвто и да е ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Ми честито завръщане на "паячетата"!

В добрич едва ли ще са появят-но ако случайно стане-пак ще има саботаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой ако му се съботират паяци, заповядайте в София! И без това, единственото което правят, е да допринасят допълнително за хауса.

 

ПП: Софиянци ще почерпим за саботажа. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера без малко да вдигнат колата на един колега в уличка до Икономическия университет. Добре, че вдигнахме скандал :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.