Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за цвят ?


Redline__

Recommended Posts

Колеги ако си боядисам броните и праговете на колата, да кажем червени, а тя е бяла на цвят, ще трябва ли да сменям талон в КАТ за вписване на допълнителен цвят :roll: :?:

 

Питам се защото когато броните (че и праговете) са черни, не се пише допълнителен цвят. С какво черното е по-не цвят от червеното...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, и аз мисля, че ще имаш проблеми. Черните брони са си така заводски и може би затова не ги пишат в талона...знам ли :roll: .

Най-добре да попиташ в КАТ, за да не се получи така, че да направиш Павел най-красивия Фелиций :mrgreen: по нашите земи и после куките да ти попарят радостта с някой акт :?. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,

 

Може да имаш, може и да нямаш проблеми. За броните - не би трябвало да кажат нищо защото на едни коли са бели, на други черни, на трети метални. Но за праговете е по-различно. Те се смятат за неразделна част от купето. С други думи - ако ченгето реши да се заяде ще трябва да черпиш защото официално си крив :(

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи си ги зелени спокойно и ако случайно те спрат някъде, кажи че оня ден си счупил оригиналните, щот колата ти е много ниска, пък тия цветните си ги купил вчера от моргата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.