Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сгъваем ключ - как се отваря?


Марту

Recommended Posts

Някой има ли идея как се отварят сгъваемите ключове на Шкода? Предполагам, че има винт под емблемата, но не съм сигурен и предпочитам да не я разлепвам. Пък си мисля, че трябва да има батерия и е вероятно да е по-просто, но го разглеждах и не видях некъв чалъм. Преди малко го изтървах в една локва и ми се иска да го почистя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам сгъваем ключ от бус фиат дукато и 2те винтчета са под копчетата при теб незнам но е малко вероятно да е едно и под емблемата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... =144&pos=1

 

Предполагам при теб ключа е същия.

 

П.П. Mishelle, съжалявам, че качвам спам в галерията. След няколко дни ще си го изтрия, обещавам. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам в подписа ти Фабия. Ако беше използвал търсачката със сигурност щеше да намериш темата по въпроса, постната от колега ;)

Накратко и по памет - от страната на емблемата има процеп. Вкарай в него някоя тънка отверка или нещо подобно. С лек натиск ще разделиш двете части на ключа. Задната част се разделя на 2 половини - в едната е батерията с платката, в другата имобито - внимавай как е закрепено и дали няма да изпадне и да го затриеш. Виждал съм го на колега от форума с Октавия 1, как свободно му изпада :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.