Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маркер за гуми!


VALDO

Recommended Posts

Някой използвал ли е такъв маркер,с който оцветяваш марката на гумите!Има го в Брюколажа! smile008

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ама мисля да си взема да нашаря гумите на МВ-то напролет , съвсем на ретро да го избие :lol: :mrgreen: . В този ред на мисли и на мен ще ми е интересно да чуя впечатление. Сподели на каква цена е горе далу :roll:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време си купих такъв от Office 1 да си надписвам гумите като ги сменявам, ама не останах хич доволен. Той е с някаква боя вътре която се разтече по гумата и стана едно мазало. Ама за мацане на по-големи площи може и да става. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги преди време мои приател работеше в пътното и си беше зел боя дето се прави пътната маркировка и стана мн ефективно а след месец два ми каза че тази процедура ставала с напълно обикновен коректор на ацетонова основа и пак се задържа по гумите не съм го пробвал лично но мисла че не е проблем за 2 лева да си намайете вътрешната страна малко и да видите какво ще стане дали няма да падне

 

 

гога гумите не се мажат ами се продават едни обрачи бели те се монтират заедно с гумата един колега има текива по 20 кинта маи беха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, за "бели обръчи" не съм говорил :P . Иначе ако си намеря някъде, си взимам на момента...или ако ми дойде музата - една кутия с бяла боя и четка, и МВ-то на събора или на Спасовден с бял борд на гумите :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я раздуйте малко повече за тоя маркер,че току-виж съм описал РС-а :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствените коли на който ме кефи е ретро колите и на гогата му трябват за МБ-то и може и добре да се получи. Съглесен съм с Виктор че на масовите коли изглежда голяма циганиика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта за пернишки тунинг :D . На масовите коли наистина ще стои...да кажем странно :mrgreen:. Но мисля, че ще се връзва с годинките на МВ-то :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Понеже по тази тема съм вещ, искам да се включа. Няма да правя реклама на фирмата, в която работя, но ще рекламирам един продукт на Uni (mitsubishi pencil co.) - японска фирма за пишешщи средства. Маркерът е Paint Uni PX-21. Имаме го в десет цвята. Това е най-продавания маркер за промишлена употреба - в много европейски заводи го използват по време на технологичните си процеси, включително в автомобилната индустрия. Пише върху всичко, което ви хрумне - стъкло, метал, дърво и т.н. Има го в по-добрите книжарници. Цена на дребно - 3,48 лева без ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, бул. “Цар Борис ІІІ” 19Б

София, ул. “Странджа” 33 /до НОИ/

София, ул. "Цар Шишман" 18

Това са адресите на нашите книжарници. Цената на този маркер е еднаква. Поне гарантирам за горепосочените адреси. Иначе може да го намериш и на други места, но не знам точните адреси. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.