Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с фаворит 92г.Решен.Евала на чехите.


bobo

Recommended Posts

Направих беля :oops: .Докато сменях левия превключвател (мигачи,фарове клаксон) отворих единия клеморед и кабелите се изсипаха .Сега не знам кой къде трябва да бъде.Позициите са 1-5 , цветовете - 2 жълти кабела ,един двоен зелен ,син и черен .Ако някой знае кое къде е моля да помогне , че не ми се проследяват 2 дена.За сега имам схеми , но са без цветове или означения на кабелите. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се свалят капаците и да се измерят кой кабел за какво е и да се опише друг вариант няма , ма у тъмното трудна работа ... тъй че ще почива машината поне до обяд утре :mrgreen: ... единствено си мисля , че зеления и жълтите са за мигачите , ма на кои позиций са :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай мойта глупост открих нещо много ценно , поне за мен .Надписите по кабелите не са номер на кабел , а мястото му в буксата .Проверих и други букси и за всички проверени се оказа валидно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.