Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Начинаещи европейци


biser.or

Recommended Posts

Понеже не съм ходил през живота си никога в европейска държава, искам да попитам:

 

И там ли има такива мизерници като тези? :mrgreen: :mrgreen:

Ако е така.....Ебал съм ти ЕС :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-кротко с квалификациите, че както са "мизерници", така икономиката им е мноооого по-напред от нашата и след няколко годинки стандарта им на живот просто няма да може да се сравнява с нашия (не, че и в момента не е по-висок, ама както и да е) ;) . Ние и без да сме "мизерниците" на ЕС, сме бедни като църковни мишки и икономиката ни е яко, ама яко изостанала... Понеже сме автомобилен форум, ще дам пример с това - през 2008 г. в Румъния ще се произведат 400 000 нови автомобила, в това число и нов модел на базата на Дачия, ще се строят нови заводи за тях, както и изпитателни центрове. А ние к`во - ще произведем 500 000 компота, щото сме големи "тарикати"... :mrgreen: Кой е "мизерника" в случая можете и сами да си отговорите...

 

Относно снимките - всяко стадо си има мърша. И тук можеш да видиш братятя роми как носят Трабантче или Шкода натоварени на каруцата. Уверен съм, че ако прекарам 1-2 дни в някоя циганска махала мога не по-малко фрапиращи снимки да ти направя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NOKIA и те ще правят завод там... а ние се моткаме да затворим Кремиковци, не можем да отворим Белене, една магистрала не можем да отворим.... дребни глупости ни занимават от години и затова имаме ужаааасно бавен ръст на икономиката :( не че ги хваля ама ме е яд на нас... трябва да дръпнем пред румънците!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога!!! Напълно съм наясно че румънците са в "пъти" по напред от нас.Все пак живея на тази гранична зона и всеки ден ги гледам ...та ми е писнало. :mrgreen: Просто това е един западнал народ ,независимо от това че ни превъзхожда икономически. Колкото и да са добре финансово винаги ще си ходят с галошите и цифките. :mrgreen: За съжаление тези от снимките са булшинството там.Останалите са просто по добре облечени . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това при нас ли е или е при съседите;)

Сега сериозно - нима това го няма и тука?

Всичко е до хората - на повечето снимки хората са щастливи!

Я качи някой европеец на каруца с купе от ЗАЗ да видим и той ли няма да се хили :)

Не съм обикалял чак толкова, но определено чак толкова ззе не са - според мен.

И най-малкото културата им е друга - на нас това ни пречи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or, пак ти казвам - всяко стадо си има мърша. Ти хубаво ги гледаш там в граничния район с "цифките и галошите". Ама и аз имам "щастието" да гледам родния ни "износ" за Испания, под формата на предимно мургава работна ръка, който чака за работни визи пред испанското посолство. И гледам същата тази "работна ръка", обута в плетени обувки, хавлиени чорапи и мрежести потници, слушаща възможно най-циганските гюбеци, как си облекчава всички физиологични нужди във входа ми и си изхвърля боклуците не къде да е, а в пощенските кутии. Но не смятам въпросните люде за представителна извадка на обществото ни. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or, пак ти казвам - всяко стадо си има мърша. Ти хубаво ги гледаш там в граничния район с "цифките и галошите". Ама и аз имам "щастието" да гледам родния ни "износ" за Испания, под формата на предимно мургава работна ръка, който чака за работни визи пред испанското посолство. И гледам как същата тази "работна ръка", обута в плетени обувки, хавлиени чорапи и мрежести потници, слушаща възможно най-циганските гюбеци, си облекчава всички физиологични във входа ми и си изхвърля боклуците не къде да е, а в пощенските кутии. Но не смятам въпросните люде за представителна извадка на обществото ни. Поздрави!

 

За жалост извадката ще става все по-представителна. Съжалявам за песимизма. И аз вече се чудя дали да не си бия чуковете оттук на стари години. Като имаме такива крадливи "политици" така ще е.. ще изгонят и най-не искащите да се местят..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тези снимки в България не съм въждал :

легнал пикаещ мъж

жена в багажник на кола

микробус- сауна

умрело прасе на колело

каруца в макдоналдс

Всичко друго съм го виждал ако не същото то в близък варянт и не мисля че в БГ сме много по добре от тях. Все по често слушам по новините, че са крачка напред пред нас :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, за жена в багажник на кола може да помагам. :mrgreen:

 

005030736.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-кротко с квалификациите, че както са "мизерници", така икономиката им е мноооого по-напред от нашата и след няколко годинки стандарта им на живот просто няма да може да се сравнява с нашия (не, че и в момента не е по-висок, ама както и да е) ;) . Ние и без да сме "мизерниците" на ЕС, сме бедни като църковни мишки и икономиката ни е яко, ама яко изостанала... Понеже сме автомобилен форум, ще дам пример с това - през 2008 г. в Румъния ще се произведат 400 000 нови автомобила, в това число и нов модел на базата на Дачия, ще се строят нови заводи за тях, както и изпитателни центрове. А ние к`во - ще произведем 500 000 компота, щото сме големи "тарикати"... :mrgreen: Кой е "мизерника" в случая можете и сами да си отговорите...

 

Относно снимките - всяко стадо си има мърша. И тук можеш да видиш братятя роми как носят Трабантче или Шкода натоварени на каруцата. Уверен съм, че ако прекарам 1-2 дни в някоя циганска махала мога не по-малко фрапиращи снимки да ти направя...

Гога много добре знаеш, защото с член на Дачия форума, за какви коли става на въпрос... направо са "коце железото"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са приликите и разликите между нас и мамалигата?

За приликите е ясно, но да припомня една: нито у нас, нито у тях, за разлика от целия соцлагер, не е имало съветски окупационни войски. Причините, обаче, са диаметрално противоположни: БКП и КПСС(КГБ) си бяха дупе и гащи, докато румънския диктатор(иначе достатъчно оцапан с кръв) нещо не се долюбваше със съветските другари. От тук и някои от разликите(между нашата :mrgreen: и тяхната олигархия) и причините, поради които те по-бързичко се измъкват от блатото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NOKIA и те ще правят завод там...

 

Оооо те го направиха завода там и работи на пълна пара.

 

А повечето от циганиите по снимките могат да се видят и у нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим икономиката им е е производствено ориентирана.А ние нали винаги сме тарикати сме го ударили на внос, търговия и строителство.Над 70% от растежа ни се дължи на строителството.Та като свъри стоителния бум опашката пред испанското посолство ще се рзанообрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето на тука един от 'наште' маха на европа

http://www.4coolpics.com/show.php?id=149299

 

http://www.vbox7.com/play:7cbd58b5 ей тука ги има и колко са умни. Обесняват как берат тухли и че те не крадат а си взимали :mrgreen:

 

''Къде се къпете вие? ... епа У клозетО''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето на тука един от 'наште' маха на европа

http://www.4coolpics.com/show.php?id=149299

 

http://www.vbox7.com/play:7cbd58b5 ей тука ги има и колко са умни. Обесняват как берат тухли и че те не крадат а си взимали :mrgreen:

 

''Къде се къпете вие? ... епа У клозетО''

 

Тези незнаят за какво са живи. :mrgreen: Навсякъде е пълно с такава измет :evil: Това заслужава да хванеш един автомат и да стреляш с наслада :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.