Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

-0.10ст/на 1лт с/у 8точки


Biotest

Recommended Posts

Мисля че това ще отговори на всичките ти въпроси:

 

https://www.shellsmart.com/smart/index.html?site=bg-bg

 

Лично мое мнение, че ако не си шофьор на маршрутка или по-добре на ТИР няма смисъл :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам 1465 смарт точки , грубо казано съм налял около 1400 литра гориво (предимно газ , но и малко бензин) да кажем че на всеки лев получавам 1 смарт точка - при офертата за 10ст отстъпка за 8 точки излиза че ми изкупуват точките на 1,25 ст за точка . далавера има и е по- голяма от версията в която пазарувам фенерче (980 т), манометър (1940 т) митерална вода (80 т) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш Смарт карта. Издава се безплатно след попълване на формумляр. Пристига до 10 дена на посочения от теб пощенски адрес. На времето, за всяка покупка от магазините им, както и за всеки литър гориво, на касата, когато плащаш, я даваш и ти вкарват определен брой смарт точки. Към момента тези точки могат да се трупат само от гориво. Шел имат каталог, в който има различни стоки, които можеш да получиш срещу определен брой точки. Получаваш артикула и от картата ти отнемат съответния брой точки. Аналогично е и в случая - отнемат ти точки, за да ти дадат по-евтино гориво. Не съм фен на техните горива, ако се наложи сипвам само vpower (дизел/бензин), но жената на времето си извади такава карта и към момента има около 3000 точки от използването на Шел за денонощен магазин :mrgreen: Т.е. тогава лично за мен смисъл имаше - така или иначе пазарувам. А за горивото - точките не ги дават на сума, а на базата на литри. И въпреки всичко не мисля да се възползвам от промоцията им.

Между другото смисъл от точките си има - те с течение на времето се натрупват без да се усетиш. Е, ако някой тепърва тръгне да ги събира е друг въпрос. При мен се натрупаха за около 3-4 години, без да съм шофьор на тир/маршрутка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от тия смарт точки съм си взел един винтоверт блек едн декер и ми върши много добра работа. Много съм доволен че си го взех и ми дойде без пари все едно. Другото което съм си взел от там срещу точки беше една прахосмукачка за кола на батерии и за чеп за зеле не става. Много е зле и сега събира прах в нас. При мен врътката беше, че на баща ми фирмата имаше договор с ШЕЛ и ги задължаваха от там да пълнят гориво, като служителите на фирмата на плащат , а после фирмата се оправя със сметките. Така за 3-4 години както казва Юли се понасабраха точки и имах важната задача да си купя нещо смислено с тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една глупост, с която зарибяват хората да им купуват скапаните горива :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за газ според мен е оферта, защото аз сипвам газ в Шел и съм много доволен. Освен това излиза, че получаваш отстъпка за 7 точки, защото се начисляват точки и за заредените литри. Пък и газ на 0.99лв- кой ти я дава! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една глупост, с която зарибяват хората да им купуват скапаните горива :mrgreen:

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма смисъл-тази промоция е тъпа :)

За 50 литра ще спестя 5лв,а ще дам 400 точки-колкото за 400литра нафта,или 200л В-Пауър дизел.

Правете си сметката.

Аз винаги имам от 10хил до 20хил точки в картата и си купувам ароматизатори на Амби Пур.Купих си сак на Найк-страхотен е! И инструменти.

Няма смисъл за някакви си "керливи" 5 лева да си хабя точките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време имаше далавера да вземаш масло с точките.Сега далаверата е да ръпаш фафли "мура" с тези точки. :mrgreen:Абе...звучи ми като:

Ако си купите това дистанционно за 300лв. ,получавате безплатно от Нас един телевизор. :mrgreen:

Дейност трябва да отчита тази смарт програма. ;) И там хора чакат за заплати. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип цените на горивата на Шел не се различават сериозно от тези в останалите вериги,като изключим В-Пауър Рейсинг.Врътката е,че е по-скъп с 5-10ст от ОМВ 100,но пък Шел дава 5 точки на литър,което по-новата промоция е 6,25 ст надолу.Цялата програма Шел Смарт е една огромна легална ДДС врътка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, някой който се е възползвал от тая промоция ще сподели ли лични впечатления? Дали това не е начин да се продаде (пробута) на потребителя гориво с по-ниско качество? Тъй като вчера ми се случи да сипя бензин от една друга верига, която също прави промоция в момента и колата тръгна да върви все едно леко съм дръпнал ръчната или все едно съм сипал нискооктанов бензин. Усещам, че на празен ход двигателя на празен ход не работи както вчера, а по първоначални впечатления разхода на гориво също се увеличи в сравнение с предното зареждане. А вчера минах през компютърна диагностика и всички датчици и ламбда сондите са напълно в ред. Преди като съм зареждал V пауър 95 винаги ми е падал разхода. Сега имам към 1000 точки, но не можах да се възползвам от тая промоция. А преди си вземах по някой и друг литър масло с точките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с тия карти на Шел винаги съм го смятал за голяма простотия. Имам карта, малко точки имам - причина е че им е гаден бензина и не зареждам от там! Иначе наиситина стоките им в каталозите излизат " много скъпо " да пазаруваш примерно вода за 80 точки и т.н. Относно точки срешу отстъпка от горивото - може и да има далавера, докато свършат точките...... :lol:

Наистина офертата е само ако си тираджия и шофьор на маршрутка....

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години и аз се бях включил в това,но се оказа найстина че 1 т = 1 ст.Взех си веднъж 3 вафли и една мин.вода и по късно картата ,която беше останала на таблото се деформира от слънето и като опитах да я изправя се счупи и край.Сега карам на газ и зареждам на една газ станция,където за 20 лв гориво дават талони-за миене и лотария.Като се съберат 4 талона и ти мият външно или вътрешно колата.Всеки месец има лотария и накрая на годината с всички талони.

Като се погледне и тук може да има някаква уловка ,но някой път като е неприятно да мия колата я закарам и за 30 - 40 мин.е готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега съм си взимал с мойте смарт точки само една бутилка Финландия :mrgreen: :mrgreen: файда от тази и другите промоции няма ама така и така зареждам там поне от време на време да си взимам нещичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.