Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До варненци


FAV135

Recommended Posts

Колеги,

някой да има път София-Варна близките дни? Уредил съм да взема едно нещо оттам - нито тежи, нито е обемно, просто трябва да се отиде до точка Х във Варна.

Може да го ползваме и като повод да се запознаем на бира/тъмна/ най-накрая ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, никой ли няма, "станахте софиянци" ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, никой ли няма, "станахте софиянци" ли?

 

Последното го приемам като лична обида!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Варненец да стане софиянец... :roll: :roll:

 

Казвай какво трябва да взема и откъде. Следващата седмица ще имам път към Сф. Можеш и да ми звъннеш 0888/215820

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро,

мерси ще ти звънна след като разбера точно откъде трябва да се вземе една блутуут история. Твоето идване за кога го планираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, никой ли няма, "станахте софиянци" ли?

 

Последното го приемам като лична обида!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Варненец да стане софиянец... :roll: :roll:

 

А приемате ли Софиянци да стават Варненци? Че аз с удоволствие сменям терена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз искам да се върна да живея във Варна , ама ... плюсове и минуси си има :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли Софиянци да стават Варненци? Че аз с удоволствие сменям терена ;)

 

Ами Велко, народът е казал: "На запад България граничи с нас си, на север също, на юг пак с нас си, остава да се разширяваме на изток :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , идвайте при нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли Софиянци да стават Варненци? Че аз с удоволствие сменям терена ;)

 

Ами Велко, народът е казал: "На запад България граничи с нас си, на север също, на юг пак с нас си, остава да се разширяваме на изток :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , идвайте при нас.

 

Едно време на Изток граничеше с Балкантурист :lol::lol: , сега незнам,

.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.