Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

http://dnes.dir.bg/2008/02/01/news2611945.html


FAV135

Recommended Posts

http://dnes.dir.bg/2008/02/01/news2611945.html

"Всеки що-годе нормален терорист, не че познавам такива, първото нещо, което ще направи, това е да си криптира канала за информация", коментира Богомил Шопов.

 

А това е най-тъпото изказване което може само пълен *** чул-недочул да измисли.

 

Демек - щом криптираш - значи си терорист - абе мътиш не мътиш - ще те ядам. Луда работа ей ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това исказване идва НЕ от представител на МВР, а от човека който се аргументира срещу идеята на полицията да следи всичко в мрежата. Според мен исказването му е компетентно.

 

Специалистите обаче имат аргумент и срещу това. "Всеки що-годе..."
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://dnes.dir.bg/2008/02/01/news2611945.html

"Всеки що-годе нормален терорист, не че познавам такива, първото нещо, което ще направи, това е да си криптира канала за информация", коментира Богомил Шопов.

 

А това е най-тъпото изказване което може само пълен *** чул-недочул да измисли.

 

Демек - щом криптираш - значи си терорист - абе мътиш не мътиш - ще те ядам. Луда работа ей ;)

 

Колега, не виждам кое е тъпото на изказването. Автора е напълно прав, че всеки, който иска да прикрие комуникацията си може съвсем лесно да го направи. Има достатъчно инструменти, безплатни, оупън сорс и т.н., с които можеш да постигнеш много добро ниво на криптиране, без особени технически познания.

А това, че наричаш автора "пълен ***" просто не знам как да го коментирам. Първо - той е прав, явно ти не си разбрал нещо, и второ - познавам го лично и мога да те убедя че е изключително умен и приятен човек.

Поздрави и по-леко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте, не съм разбрал кой какво е казал. Ама то и така е написано

 

"Богомил Шопов - главен редактор на онлайн списанието хххх" е няяякъде си по-нагоре...

Все едно - при всички положения не е добра идея, аз мисля да си огранича "сценичните изяви" и да ползвам по-малко интернет без проксита.. много мразя да ми ровят в чаршафите, мисля че е нормално за всеки човек

Поздрави,

 

Отделен въпрос е как технически ще го изпълнят, там е големия смях, но карай да е весело.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Отделен въпрос е как технически ще го изпълнят, там е големия смях, но карай да е весело.. ;)

 

Лошото е, че не е особено трудно да се следят с кой (IP) комуникираш по SKYPE да речем. Но това с последните ми се струва нереално - как ли ще накарат Google да им прочетат писмата, или пък ще ти декриптират SKYPE разговора... Прилича ми повече на някакво сплашване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми е много инртересно как ще ми прихванат трафика от динамичното IP (мисля си че в момента повечето са такива.

Още повече както казва Марто ако пишеш от клуб какво става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.