Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Братовчедите на Yeti


Karaibrahim

Recommended Posts

Вижте тук какво пише за братовчедите на Yeti: http://news.automedia.bg/read/3564.html .

 

От VAG пак ще ползват Skoda като опитно зайче. :lol: Дано не й сложат някаква супер-измислена цена. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тази опция ми остана, след като "изневерих на марката". Ако излезе джипчето ще гледам да си го взема. Май тази година трябваше да го качват на линията. И... дано не орезилят нещата.. О

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странна форма са дали на Шкодата. Лично мнение не ми допада много. С тези квадратни форми на прозорците и кръглите фарове отпред прилича на ЗиЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...прилича на ЗиЛ.

 

ЗиЛ = Звер и Лукс :mrgreen:

 

Относно колите, единствено Polo SUV не ми хареса. Иначе Аудито и Шкодата са уникални по своему.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно на живо Шкодилака ще е готин!То и roomster-а беше странен,ама...Предполагам,че ще насочен към дамите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно колите, единствено Polo SUV не ми хареса. Иначе Аудито и Шкодата са уникални по своему.

 

Това Поло може и сега да си го купиш. То е нормално Поло с увеличен клирънс и 17ки. Казва се Крос Поло. Просто, Поло СУВ ще се появи след като пуснат новото Поло, което май ще е 2010.

Q1 също е само рисунка, затова и прилича на смалено Q7.

 

Чакаме Шкодата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.