Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кога ще има нормални пътища...


biser.or

Recommended Posts

.....

Къде отиват пари от винетки данъци и т.н

 

...

 

Доста интерсно ще ми е ,ако някой ми отговори смислено на този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Къде отиват пари от винетки данъци и т.н

 

...

 

Доста интерсно ще ми е ,ако някой ми отговори смислено на този въпрос.

 

отговорът е лесен

1. основа чакъл

2. една педя бетон

3. една педя асфалт

4. три пръста фин асфалт

справка румъния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дена видях на входа на Аспаруховия мост едно спряло Поло ,на което му бяха спукани двете леви гуми. Беше минало през огромните дупки и беше изкривило джантите. Сами вече се досещате, защо гумите са му били спаднали...NO COMMENT! :o :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам. Реално съм кривил една единствена на Фелицията, и то просто защото карах с несъобразена скорост. С Фабията не съм имал подобни проблеми.

 

Монетата винаги има две лица колеги. Не искам да кажа че пътищата са цвете, но недейте се прави на свети води ненапити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му дойде реда и на Ботевградското шосе и на Аспаруховият мост и на другите "бомбардирани" булеварди/улици, само че няма да стане изведнъж от днес за утре.

Факт е, че последните няколко години има раздвижване около оправянето пътищата в страната. Наливат се пари(да е жив и здрав ЕС че ни дава) и то си личи. Кофтито е, че ние не можем да усвоим тези пари качествено и да си свършим работата навреме, за да могат да отпуснат още и още и още. Издънихме се с тези 50 000 лв. подкуп, издънихме се с тези откраднати 2км. от магистрала "Тракия", издънихме се с концесията за "Тракия"(няколко години ходене по мъки) и сега ще "супаме духата". Пари нема, но требе се оправят пътищата. И ето тука вече е моментът, когато една вече осезаемо голяма част от парите от винетките и данъците ще се използват за оправяне на пътната инфраструктура ... може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boomster съжалявм но не мога да се съглася с теб. Пътища-да оправят се... но дали си забелязал колко калпаво се оправят и как след 1 максимум 2 зими са отново в трагично състояние. И как тези които не се оправят стават пък все по зле и по зле... положението в софия специално е меко казано трагично вече почти навсякъде... прословутото Цариградско вече е станало на сериозни вълни и след още 1 зима очаквам първите дупки да са вече факт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boomster съжалявм но не мога да се съглася с теб. Пътища-да оправят се... но дали си забелязал колко калпаво се оправят и как след 1 максимум 2 зими са отново в трагично състояние. И как тези които не се оправят стават пък все по зле и по зле... положението в софия специално е меко казано трагично вече почти навсякъде... прословутото Цариградско вече е станало на сериозни вълни и след още 1 зима очаквам първите дупки да са вече факт...

това е така, защото се кърпо без после да се залива със смола както трябва ;)

когато бях последно в САЩ ми направи огромно впечатление как се грижат за пътищата си...където се види пукнатина след седмица най-много вече е "запоена" със огромно количество смола...

при нас такова нещо къде ще видиш, хората си кърпят , а смола не слагат и следващия дъжд или сняг е "измил" асфалта :|

това е то икономията - майка на мизерията :evil:

 

 

ПП какво цариградско ??? ти видял ли си по пътя за семинарията ккви ями са се отворили???? аз направо останах втрещен след като скочих в едната, защото там след десния от "кулата" не подозирам че ме очаква "изненада"... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам. Реално съм кривил една единствена на Фелицията, и то просто защото карах с несъобразена скорост. С Фабията не съм имал подобни проблеми.

 

Аааа.... моля без тези катаджийски номера.Какво значи несъобразена скорост?От гладък равен път налиташ на огромна дупка, е дай тогава да караме с 30-40км като с Форд модел Т и няма да ни изненадват дупките!! Аз мисля че трябва да е така: Скоростта определена от знаците е съобразена, всяка по висока е несъобразена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Forman 135,

 

Караме с 40-50, както е по закон. Единственото, за което мога да се съглася е, че като навали дъжд например, дупките са невидими. Все пак, сам си решаваш дали искаш да стигнеш с 5мин по-бързо или с 50 лева по-евтино (едно изправяне и лепене на гума ако не се лъжа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и поляците все още имат дупки по пътищата ще трябва да се въоръжим с търпение и да чакаме доста години още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП какво цариградско ??? ти видял ли си по пътя за семинарията ккви ями са се отворили???? аз направо останах втрещен след като скочих в едната, защото там след десния от "кулата" не подозирам че ме очаква "изненада"... :cry:

 

 

Ох да бяха само тези две места... вече започвам да забравям през колко не дупки ами направо трапове минавам всеки ден....

И пълната идиотия шахтите да са под нивото дори на новите улици , а след време като пропаднат си стават сериозни препядствия които създават доста опасности когато решиш да ги заобикаляш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е така, защото се кърпо без после да се залива със смола както трябва ;)

когато бях последно в САЩ ми направи огромно впечатление как се грижат за пътищата си...където се види пукнатина след седмица най-много вече е "запоена" със огромно количество смола...

при нас такова нещо къде ще видиш, хората си кърпят , а смола не слагат и следващия дъжд или сняг е "измил" асфалта :|

това е то икономията - майка на мизерията :evil:...

 

Тук обаче тази година е невероятен хаос! Нещо като в Бг сигурно... Такива дупки не съм виждал ако требе да съм честен! Не знам на какво се дължи това, но в Чикаго, онзи ден имаше страхотен снеговалеж, а след това - вчера е имало безброй оплаквания от дупките по магистралите! Щом въпроса стигна до всички новинарски емисии в прайм-тайма - може да си представите, за какво става дума! Да оставим, че карайки, за 2 дни, само в Чикаго видях поне 200 коли спряли след огромни!!!! дупки... Който е късметлия се разминаваше със спукана гума... Направо не е за вярване, но и тук го има тоя проблем и то със страшна сила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в Бостън и там не видях дупки.

 

Ако се сетя ще взема да снимам дупките които са на входа на паркинга на моя блок и около него да видите за какво чудо става на въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз бях, и видях дупки в бостън. и по пътя за летището имаше. че и павета имаше извадени на едно място, при това в центъра. и местните бяха учудени що така, но според тях това ще е още седмица две докато се позатопли, и ше ги оправят. та така в бостън. а виж тука... кво ли ше кажеме ние местните ако ни пита някой впечатлен чужденец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а виж тука... кво ли ше кажеме ние местните ако ни пита някой впечатлен чужденец...

Ами че за изборите ще ги оправят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.