Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Феноменът "БатериЙ"


cenarius

Recommended Posts

Дано не дразня никой с тази си тема, но вече не ми е забавно като чета

... Подкрепям колегите който са написали, че се разхлабват ключалките който са ...
Пример, с който не искам да засягам никой, но не ми е забавно просто : )))

 

В един друг форум темата е доста разисквана. Aко искате можете да хвърлите едно око.

 

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=101530

 

 

Ако мислите, че форума няма нужда от такава тема, трийте спокойно. Той модератора ще си види писаниците :D И без това форумите останаха единственото място където чета нещо на български, нека се опитваме да спазваме някакви правила.

 

 

Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откровено казано, мен също ме дразнят такива грешки. Но съгласи се, не можем всички да пишем абсолютно правилно - дори и когато става дума за "груби грешки", а не само грешки от бързо писане. Пък и нашият форум не е някой "литературен", а "автомобилен" ;)

В този контекст ще си позволя да посоча правописните грешки в твоя пост: "Ако мислите, че форумът няма нужда от такава тема, трийте спокойно. Той (запетая)модераторът (запетая)ще си види писаниците. :D И без това форумите останаха единственото място(запетая) където чета нещо на български, нека се опитваме да спазваме някакви правила. " Надявам се да не ми се разсърдиш - направих го, за да подчертая тезата си, че важното е да се разбираме, зачитаме и уважаваме. А това, че някой не поставил някоя запетая правилно или не използвал правилно окончание за множествено число - това са "бели кахъри" за други форуми ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нали правописа се обсъжда вече един път и се стигна до мнението, че "правописна полиция" не ни е нужна? Не може да очакваме тук да пишат само филолози с перфектен правопис... Изобщо, какъв е смисълът на тази тема? Мнението ми е (донякъде имам предвид и темата за "затягането на правилата" във "Всеки за всичко"), че ако някой има забележки към правописа на друг, би следвало (ако му се занимава) да му прати едно ЛС, а не да занимава целия форум с нечии правопис. Нищо лично към автора на темата, просто споделям мнението си по въпроса. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение по темата е, че хората, който се дразнят на това, че няма запетайка някъде на следващата среща да дойдат с една бяла дъска с черен маркер и да ограмотят тия като мен, който не могат да пишат нормално.

Предлагам Юли да ми смени ранга и вместо да пише там каквото е сега(без ранг или модератор) и да има емблемите на шкода да ми напише "неграмотен " :mrgreen:

Тази тема като сме я обсъждали незнам какво пишем тук сега.

 

пп. тука слагам малко запетайки, че вероятно пак съм изпуснал някоя >>> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с вас. И аз съм изпростял вече. От 30 дни съм болен, а от 5 съм на инжекции. Да не говорим, че днес ми предписа за още 5 дни. Весело и безаварийно smile082

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам колега, че си болен и недоволен :(

май трябва да изидкваме диплома за завършено с отличен основно образование на всеки, който се регистрира във форума... честно казано на мен пък ми писна да се изравят от прахта и предъФкват все едни и същи теми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда.... Леко съм се позабавил....

 

1) Темата е дъвкана, предъвквана, а и анкета има! ПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА

2) Забележки относно правописа се правят САМО на лични.

3) Който не е съгласен с написаното да види подписа ми :mrgreen:

 

PS: Ooops..... Издънка, не мога да я заключа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cenarius, не знаеш с какво се захващаш! Аз веднъж се опитах да обърна внимание на това, но се завихри такъв скандал във форума, че се уплаших.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.