Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фарове


morafeta

Recommended Posts

Споделете кой с какви крушки кара и какво е впечатлението му !

От няколко дена се ровя из нета и стигайки до следната тема :

http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=23350 съм решил да се сдобия със същите крушки какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от седмица някъде съм със Philips Blue Vision струва ми е че светят по-добре от тези който си бяха фабрично на колата (мисля че бяха GE).

Аз съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.osram.com/osram_com/Consumer ... index.html

 

Надявам се да имат по-голям живот от Cool Blue,защото последните имат много малък живот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста дискутирано за крушки в тази тема: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7825

 

Ето и едно интересно ревю на различни крушки http://www.autoexpress.co.uk/products/products/212937/make_light_of_winter.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата от форума на Фиат е доста запознат със светлините (за Оги става въпрос)

 

наистина това е най-доброто на пазара, както и конкуретния модел на Филипс +80%

все пак обърнете внимание на напрежението, което достига до крушките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P>S>За непросветените се наричат лампи с нажежаема жичка,а не крушки!Крушки има на пазара!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи монтирах халогените но не ножах да ги тествам

на пръв поглед няма голяма разлика (даже по-скоро никаква) ...но нека първо придобия някакви впечатления за по-обективно мнение :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както вече писах, крушките си имат изиксване за напрежение, за да "работят" както трябва
За какво изискване говориш?!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Лампите на осрам отговарят на спецификациите си ако до тях достига напрежение от ПОНЕ 13.2 волта

Лампите на филипс постигат резултатите си при 12.8 волта."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При откачрна крушка измерих 13.4 Волта ! При закачена крушка напрежението спадна до 12.5 0.9 Волта ми се струва че е доста голяма разлика ?Какво ще кажите вие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно,че описаните параметри се достигат при даденото напрежение!Това едва ли на някой не му е ясно!Друг е въпросът,че лампа за 13.8V,ако работи на 13V ще има много по-дълъг живот от дадения от производителя и респективно обратното ако работи на 14.2V! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

конкурентната крушка на тази, произведена от Osram струва 10-15 лева в зависимост от вида

вижте в темата от ФИАТ форума

има адреса на вносителя на Orsam

цените са на 1/2 от тези в останалите магазини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да споделиш адреса на доставчика понеже днес обиколих половоната Пловдив и не успях да я намеря въпросната крушка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такааа, успях да тествам новите халогени - osram night breaker

разлика определено има и то доста голяма, за съжаление снимки не мога да дам...

не могат да се сравняват с ксеноните но за цената си (2x13=26 лева) са много добър избор, при полпжение че обикновените са към 8-10 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.