Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ДРАСКОТИНИ ПО БОЯТА


ANG

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ !

КОЛАТА МИ ОСЪМНА ОДРАНА ЖЕСТОКО ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ ДО ГРУНД - ПРЕДПОЛАГАМ, ЗАЩОТО ПОД ЧЕРТИТЕ ИМА НЕЩО БЯЛО..

МОЛЯ, ДАЙТЕ СЪВЕТ - ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СЕ СПАСИ НЯКАК БЕЗ ЦЯЛОСТНО ПРЕБОЯДИСВАНЕ НА ВРАТИТЕ..

 

В този форум не е прието да се пише с главни букви

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се някакви тампончета за дребни корекции - търсиш като твоя цвят да съвпада по каталог и намазваш. След като изсъхне пастираш фино докато се полира повърхността. Не вярвам да стане като ново, ама отдалеч няма да личи - зависи каква е колата и дали държиш на безупречния вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, благодаря

колата е шкода-фабия и е горе-доло нова, а и цвета и е доста особен, но схте пробвам, защото иначе трябва да я пребоядисам половината :oops: а и не е гаранция че пак няма да я надраскат :evil:

благодаря за съвета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш каско не виждам какъв е проблема да се обърнеш към застрахователя и да ти боядисат вратите? Все пак нали затова служи каското, пък и за бояджиите на ЕТ чувам доста добри неща. Всякакви други методи да си оправиш драскотините ми се виждат малко несериозни. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи какво му е каското и къде - някой застрахователи изплащат щетите да си ги оправяш където решиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти е, че застрахователя ми е Алианц и ми казаха, че сумата ще е минимална и изплащането - не е ясно кога, но както и да е. ще се наложи да изчакам с пребоядисването, за това ровя за нещо временно, да не личат толкова много чертите, че е адскски грозно.. :evil:

а какво е ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали застрахователя ще ти ги зачете като щета ако ги замажеш с нещо. Учудваш ме, в интерес на истината, с това за Алианц. Носи им се славата на коректни при плащания...

 

ЕТ=Еуратек - вносителя на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти е, че застрахователя ми е Алианц и ми казаха, че сумата ще е минимална и изплащането - не е ясно кога

Кой ти го каза това?

Аз нямам такива наблюдения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност Алианц са коректни.Ако ти е пълно автокаско няма какво да се чудиш - ползвай услугите на бояджиите на ЕТ. В моя регион автобояджията когото са наели ЕТ го познавам лично и мога да кажа , че прави чудеса! Перфектно работи човека и спазва всички технологии . Не се занимавай сам да си оправяш драскотините-едва ли ще стане нещо хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш каско не виждам какъв е проблема да се обърнеш към застрахователя и да ти боядисат вратите? Все пак нали затова служи каското, пък и за бояджиите на ЕТ чувам доста добри неща. Всякакви други методи да си оправиш драскотините ми се виждат малко несериозни. :roll:

 

Аз имам същия проблем /в по лек вариянт-надявам се/, но не ми се занимава със застрахователи, оставяне на колата на трети лица, а ми се търси по лесен начин, канто и на колегата може би? Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа Алианц си имат договор с ЕТ и не е нужно да плащаш нищо. Вземаш си възлагателното писмо, правят ти колата и ЕТ и Алианц се оправят помежду си. Какви пари, какви коректори, какво пастиране??? Всичко това е ако имаш каско разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем с Алианц, до като колата направи 5 години, но мине ли ги - както моята е на 5 и нещо, положението е съвсем различно. Дано да сте прави, но застрахователката ми очерта тази перспектива за изплащането, като се обоснова с това, че до момента не са изплатени щети от октомври-2007 !?

 

.. е, да, имам пълно каско, но..

дано да сте прави, първата мисъл и на мен ми беше - направо в ЕураТек, но едновременно с чертите/кофти съвпадение/ се появи един особен шум по ходовата част и се оказа, че е разбит преден лагер на главина /колата няма и 70000км!?/, който е 190лв+ремонта30-40.. ще се наложи да отложа пребоядисването..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.