Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново доволен от Еуратек


stenly

Recommended Posts

Днес момчетата от сервиза смениха маслото и филтрите на Окти, а също и ъпдейтнаха софта на стереото... Оправиха и тропането на фабията на жена ми :mrgreen: Мерси на сервизния инженер и на Миро Филипов за отделеното време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Октавията:

 

125 лв. за въздушен филтър, маслен филтър, прахов филтър, преглед ходова част, ъпдейт на софта на аудиото + труд.

 

245 лв. е горното + масло Castrol TXT 5л.

 

За Фабията:

 

218 лв. - въздушен филтър, маслен филтър, прахов филтър, горивен филтър, преглед ходова част Castrol TXT 4л. За отстраняването на тропането момчетата не взеха нито лев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не менюто, просто се ъпдейтва софта - инсталира се по-нова версия. Днес реших да тествам промените и установих следното:

 

1. Лауднеса вече работи - Боби ще проработи и при теб;

2. Няма го лекото пукане в колоните; Изобщо звукът стана много по-мек и изчистен;

3. Станцийте се хващат много по-добре.

 

Общо взето това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не менюто, просто се ъпдейтва софта - инсталира се по-нова версия. Днес реших да тествам промените и установих следното:

 

1. Лауднеса вече работи - Боби ще проработи и при теб;

2. Няма го лекото пукане в колоните; Изобщо звукът стана много по-мек и изчистен;

3. Станцийте се хващат много по-добре.

 

Общо взето това е

 

При мен също лауднеса не работи..., станциите на радиата звучат като радиоточка и прошумяват...докато на СД е супер.

И твърдиш , че след ъпдейт се оправя?!

А как става самия ъпдейт или не си гледал ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софта си се инсталира за 20-тина минути. Момчетата ме попитаха дали искам да ми инсталират новия софт, тък като от месец насам има такъв. Обясниха ми какви са плюсовете и аз се съгласих :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи доста обещаващо, изобщо не съм доволен от радиото, често не успява да хване станция.

 

....И на всичко отгоре си ъпдейтнат . Демек пак ще продължаваш изобщо да не си доволен от радиото.

След теб и аз звъних в ЕТ :) , моето шаси също не се нуждае от ъпдейт и....аз ще продължавам да си слушам шумолящото радио...за съжаление .

 

п.п. добре , че поне CD -то поне си го бива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че сменят софта само на коли с определено шаси, така ли!?

Възможно ли е да го слагат само на когото искат?

Един въпрос към автора на темата- От какво беше тропането при Фабията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се на коли, който са с инсталиран по-стар софт от най-новия (това си е разбираемо), ако колата ти е с най-новия софт, разбираемо е, че няма какво да и се ъпдейтне :mrgreen: След обстоен преглед на окачването и ходовата част на Фабията се установи, че тропането се чува от решетката на предния капак, най-интересното е, че изобщо и не съм се замислял, че там може да е проблема. По-скоро си мислих, че идва от окачването или от някоя кора, последното място, за което бих се сетил е предната решетка. Добре, че по окачването всичко е наред, че се попритесних леко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.