Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за една русенска 120-ка


cenarius

Recommended Posts

Става въпрос за ето тази шкода . Тази кола се продава не от вчера. Преди съшо беше в мобилето ако не се лъжа гонеше цена от 2 000лв. Искам да попитам, какво й е и продадена ли е още. Знам, че е най-лесно да се обадя на телефона, но не е това идеята. А честно казано в момента не ми се ходи до Русе само, за да я видя. Защо питам във форума ? Защото я видях на календара, питах някои познати и те ми казаха, да си питам русенци. Ами това е. Надявам се да не дразня много с глупавите си теми. Ако колата технически е както естетически, нищо чудно скоро да съм "мобилен" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за ето тази шкода . Тази кола се продава не от вчера. Преди съшо беше в мобилето ако не се лъжа гонеше цена от 2 000лв. Искам да попитам, какво й е и продадена ли е още. Знам, че е най-лесно да се обадя на телефона, но не е това идеята. А честно казано в момента не ми се ходи до Русе само, за да я видя. Защо питам във форума ? Защото я видях на календара, питах някои познати и те ми казаха, да си питам русенци. Ами това е. Надявам се да не дразня много с глупавите си теми. Ако колата технически е както естетически, нищо чудно скоро да съм "мобилен" .

 

количката е на Павката и си е перфектна. преди гонеше 2-ки защото се продаваше с всичко по нея. сега на тая цена сигурно е без музика и др. екстри. можеш да я видиш на снимките от соколския. по-добре му звънни и се разберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.