Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БАГАЖНИК ЗА FABIA КОМБИ


mihail

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ИНТЕРЕСУВА МЕ ИМА ЛИ ВАГАЖНИК ЗА FABIA КОМБИ КОЙТО ДА МОЖЕ ДА СЕ МОНТИРА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ НИАМАМ ТЕЗИ НАДЛЪЖНИТЕ РИТЛИ ИЛИ КАКТО ТАМ СЕ КАЗВАТ,ЧЕ НИАМАМ КАК ДА СИ КАЧВАМ КАИАКА НА ПОКРИВА.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

 

Писането с главни букви не се толерира в този форум!

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. няма нужда да пишеш с главни букви и малки ги виждаме добре. Няма сляпи тука :)

2. ти нямаш ли на тавана едни лайсни черни който на тях да имат едни капачета и като ги махнеш тези капачета да има дупки за багажника. Трябва да имаш:) Ходи в първия магазин където има багажници и като им покажеш колата ще ти кажат какъв точно тип ще стане за твоята кола. До сега не знам за кола която да няма опция да се слага багажник отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се загледаш по бакшишите в Сф с Fabia Combi, ще видиш че част от тях са си монтирали табелката такси на единичен багажник без тези надлъжните държачи. Значи може. Търси по магазините. В Ет не продават такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за няколко който предлагат различни видове марки и модели като от сега ти казвам, че на правя реклама и нямам нищо общо с тия магазини.

 

Бул. Черни връх като минеш хладилника в посока околовръсното магазин СЛС голям края на сезона около март ще правят 50% разпродажба. В този магазин винаги е така на края на лятото и на зимата има 50 % офф та ако има там са качествени.

 

Малко по нагоре(към околовръсното) имаше един който се казваше АУТО.... нещо си с голям паркинг отпред. Там пак има избор.

 

От колелото на 4ти км което е под Цариградско шосе се качваш на самото Цариградско шосе посока хотел Плиска. Влизаш в локалното обаче, а не на самото Ц.шосе, а в локалното му. Караш си и завиваш в отбивката на ресторант Капри. Табелка на ресторанта се вижда върху висок блок. На самия завой от локалното към пряката има тебела "багажици за колела сърф ски и тн". Тази табелка е стой там от 2 години и би трябвало още да е там.Пряката е последата преди хотела. Там май цените са най добри защото доста хора съм пращал там и са били доволни. Казвам пращал съм, защото продавам сърфове и като някой си купи ме пита за багажник дали продавам и го пращам там.

 

пп.

Ако имаш пари се орянтирай към марката THULE. Най готини са ама са и най съпи :)

пп.2 кажи после като си ходил къде какво е имало и какви са били цените горе долу ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Имаш голямо мерси от мен за изчерпателния отговор.Не знам кога ще имам време да ги посетя,но непременно ще пусна мнение.

 

аз проверих преди няколко дена ..... 1 седмица да е. Ходих на това място до хотел Плиска което описах по горе. Положението е следното:

 

цени на напречните рейки от 80-180 лв.

180 лв е ако имаш въпросните ляйсни на тавана и под капаче има къде да се закрепят рейките. Аз го разпитвах човека за астраГ като това е цената и за шкода която няма нищо на тавана освен дупките.

Нещо като:

http://www.autorack.co.uk/New%20Images/ ... 2-1262.jpg

за 100 лв са варянтите за колите който имат надлъжни рейки и напречните се захващат за тях.

Тази цена НЕ включва заключващия механизъм(ключалки) като при желание може да си закупиш но цената беше нещо от рода на 30 лв бройка и ти трябжат 2 броя.

Поставка за ски беше от 80-100 лв зависимост от броя ски който искаш да сложиш . Имаше и за колелета сърфове и още много подобни приставки и приспособления. Стори ми се че повечето артикули на на марката NEUMANN.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са NEUMANN и са внос от Чехия.

Човекът се казва Вальо.

Може да се говори и по каталог мисля да донесе нещо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проблем,аз или съм много тъп или съм много сляп или просто моятя fabiika няма въпросните дупки за закрепяне.Май ще трябва да се ориентирам към друг вариант за захващане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаиле, четеш избирателно. По-горе писах, че за Fabia Combi, може да се монтират и някои бакшиши с комбита ги имат напречни багажници, които са хванати в процепа над вратата.

"Дупки за закрепване" имат само хечбезите и седаните. За комбитата произодителя е предвидил надлъжни държачи. Ако ги нямаш, в ЕТ ги монтират за около 300 лв. (по памет, най-добре питай). Отделно се купиват и напречници. Аз лично по "мъдрия " съвет на дилъра, че и тук ги монтират не си ги поръчах, а после мисълта за дупченето на тъвана не беше приемлива.

Като видиш бакшиш с комби и напречен багажник без надлъжни рейки, спри и го питай.

 

Успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за ЕУРА ТЕК съм чувал само "хувави" неща.Познавам поне 5 човека,които равотят там и те мислят,че след монтаж на рейки там е 99,99 процента сигурно ,че ще протече,а що се отнася до бакшишите-те крепят една табелка,а аз ще слагам нещо доста по-тежичко.Ще ги преслушам магазините и съм сигурен ,че ще се намери нещичко за мен.Благодаря на всички,които взеха присърце моя проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.