Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Един въпрос към хакерите в клуба.


FleXos

Recommended Posts

Това ми причлича на ПАЧ направен от чехите!

(не съм хакер)

Играта е Моуст Уонтед-там няма такива автомобили(Шкода)!

Играл съм я доста и надявам се не бъркам.

Сега отделните страни там геймърите си правят пачове със техните лъбимци и тн!Това най-вероятно е ПАЧ(да го кажем фейслифт на играта)!

Както в България новата Фифа 2008 има ПАЧ за БГ първенствата(А,2те Б и Всъкратена групи) с реалните имена на футболистите терени и прочие.Така най-вероятно хората са си направили техните чехки зверове.

Потърси първо играта-инстални я.После потърси ПАЧ в някой ....де да знам,чешки сайт ли ще да е какво.

 

Поне аз така мисля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си пише, че е мод, вижда се и от къде да се изтегли. Въпрос не на бегъл поглед, а на разглеждане...

Ето ти малко разказ в картинки:

 

Отстрани на видеото имаш детайли за него. Кликни върху надписа или върху more:

01.jpg

 

Всичко, което ти трябва е тук - пише си, че е mod, има и линк към него:

02.jpg

 

Това е сайта, на който попадаш след натсикане на линка. От дясната страна има два сървъра, от които можеш да изтеглиш файла:

03.jpg

 

Аз лично го дръпнах от първия линк. Архива е rar и е читав. Не съм го пробвал как се инсталира, защото джиткам игри предимно на PlayStation и имам Most Wanted, както и Carbon само за него. Мога да изтегля и PC версията, за да пробвам mod-a, но това ще оставя на теб. После се надявам да споделиш впечатления от mod-а и като цяло как се държи колата. И дали са достъпни всички ъпгрейди за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, не уточних, поста ми беше към FleXos.

А саундтрака наистина е добър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поста те разбрах-ама и на мен ми липсваше съобразителност..... :?

Дръпнах си песента-Noizy Tribe!

Якооооооо!

Кога ще дойде събора! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си Mishelle,няма кой да гледа, но тогава бях толкова заплеснат от идеята, че забравих да погледна отстрани.А и да бях погледнал едва ли щях да вникна в написаното там.С няколко думи просто бях отплеснал по клипчето. smile195

Мерси за разяснението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде яхвай 120ката и ги направи сами да си говорят на НФСто.

Стана ли този МОД? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее много бързо искаш резултати.Утре сутринта ще ми я донесат на диск, и после вече ще видим какво е положението. Трябва и да се поровя да разбера каде се слага тоя МОД. Обещавам да докладвам после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво има да търсиш къде се инсталира мода? Ти пробва ли файла, дори без инсталиран NFS? Няма да те ухапе :lol:

 

Я виж, какво става, като го стартираш:

04.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно доуточнение ... за да се появи 120 та в играта е необходимо от папка ADDONS, която се появява след инсталацията на пача в главната директория да се вземе папка RX7 намираща се в CARS_REPLACE и да се запише върху оригиналната в папка CARS и тогава ще се появи в магазина 120 ка с леко дървена картинка на мястото на Mazda RX 7 . Тествано е и работи ;)

Успех и приятна игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега направо ме разби.Аз от каде да знам каде се слага този МОД.Не че не съм слагал разно патчове ама някои искат да са в определена папка и т.н.Между другото като се зачетох във въпросния линк разбрах, че Шкодето е разработено върху платформата на Мазда РХ 7 само визията е на 120Л. Имам големи очаквания.

Много благодарности за разяснеията(те вече станаха много).

Имаш две бири с порция кебабчета от мен на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олее саундтрака е убииствен преди като излезна я превъртях тая игра и от тогава само прах хваща на пц то сега отново се започва от 0% до заветни 100% но този пат сас ... Skoda !!!! smile102 smile005 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така. Покажете им какво прави 120L.

Вчера имаше 120Л vs. Жигула комби и познайте какво се случи.Жигулата умря.Разтъргана била незнам си какво........ала бала.Жалко че нямаше кой да снима.Но скоро ще има реванш.За тогава може да има и клип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после настъпи момента и си купих Шкодето. Всичко е наред,даже и звука е близък като на Шкода ако не и същия.Но има един недостатък:гумите се разминават спрямо отвора на калниците с много и като се погледне отстрани е малко кофти.Мисля да пробвам и втория мод да проверя дали този недостатък не е отстранен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.