Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бензиностанции Еко


_v_

Recommended Posts

Така като каза и се замислих и аз че си е малко играчка, а и надали ще се съберем толкова желаещи накуп за да ползваме от втория вид карти. Определено обаче ще отида да си извадя една такава лична за мен с 2 ст. отстъпка...... пак си е нещо :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    15

  • _v_

    11

  • PV

    4

  • димон

    4

Най-много писали в темата

И двата вида, за които говори VALDO са валидни за лична употреба. Просто първия вид е постоянна промоция, а втория вид - временна (за около 45 дни).

 

Това за което ви говоря е че имат таблица с отстъпки и ако групата прави примерно 1000 л месечно има 6 ст отстъпка на литър. И това си е постоянно, не е временна промоция. Но аз все пак ще си взема за сега лична.

 

Ето адреса им, има карта с бензиностанциите:

 

http://www.eko.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"а втория вид - временна (за около 45 дни)" - за това сигурен ли си?Щото не са ми го споменали,когато взех картата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега си поръчах въпросната карта, давала наистина 2 ст. отстъпка на литър говиро. Утре трябва да мина да я взема през бензиностанцията. :lol::D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега си поръчах въпросната карта, давала наистина 2 ст. отстъпка на литър говиро. Утре трябва да мина да я взема през бензиностанцията. :lol::D

Поздрави!

Мисля,че от другия тип е много по-изгодна!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, но нещо ми се струва като тези карти на Шел, където събираш, събираш една година и накрая за 5000 точки можеш да си вземеш.........ароматизатор :P:lol::D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два вида карти!Едните са с 2 стотинки на литър,а другите които сега се лансират са за 20литра гориво ти зареждат картата с 2 лева.Така събираш,събираш и идва време да заредиш "без пари"!!! :mrgreen:

 

...за другите карти , които се лансират за 20л...

На бензиностанцията ЕКО в Стара Загора, след като отидох да се "лансирам" за 2-ри път и подадох карта , на която имах от предния път за 50лв -блондинката на касата каза , че съжалява , че нямало нищо на картата от преден път. Това ме вбеси и показах касовата бележка отпреди няколко дни когато ми бяха издали картата. Отговора беше , че не е била тя на смяна и не знаела ...

Дали не правят само курвенски номера или е частен случай !!!! :mrgreen:

 

п.п. не ми е за 2-то лв , обаче цял живот съм еBан от държава и институции. Все хващам новите програми в образованието, новите регистрационни номера (поне 4 пъти), новия курс на БНБ, новите цени на имотите , новите осигуровки, ...новите касови апарати( поне 3 пъти)...

п.п.п. Ба ма !!! Така ли е и на Запад, бе ей !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, засега промоцията Феърплей (предполагам, че имаш такава карта - зелена на цвят) ще продължи 45 дни. Маркетинга им очаквали резултатите от първия месец и ако са добри ще се удължи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Ба ма !!! Така ли е и на Запад, бе ей !

 

димон, не можах да се сдържа и отговарям на риторичния ти въпрос: не е така, защото в белите държави КГБ и ДС не управляват!(колкото и пресилено да звучи в нечии хвърчащи из облаците уши...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, засега промоцията Феърплей (предполагам, че имаш такава карта - зелена на цвят) ще продължи 45 дни. Маркетинга им очаквали резултатите от първия месец и ако са добри ще се удължи.
Ами по принцип имам и двете карти,но зелената е 2 пъти по-изгодна и се надявам да продължи да си действа и след 45-те дни! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, засега промоцията Феърплей (предполагам, че имаш такава карта - зелена на цвят) ще продължи 45 дни. Маркетинга им очаквали резултатите от първия месец и ако са добри ще се удължи.
Ами по принцип имам и двете карти,но зелената е 2 пъти по-изгодна и се надявам да продължи да си действа и след 45-те дни! :mrgreen:

 

Тая промоция с 20-те литра май е само за някои бензиностанции на Еко, а не за всички ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая промоция с 20-те литра май е само за някои бензиностанции на Еко, а не за всички ?

 

Промоцията е на местна почва...само на някои бензиностанции ЕКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е наистина!Картата я взех от Бургас,а иначе като зареждах в Банско ме питаха от картата ли ще плащам или ще я зареждам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прочетох тази тема, установих, че до нас във Варна има бензиностанция Еко. Бензиностанцията не е кой знае какво като лукс и дизайн. Първия път когато отидох да заредя там бях много разочарован от обслужването. Влязох, поздравих, усмихнах се, а касиерката само ми изсумтя "имаш ли гориво, или ми идваш само за едни солети!?" Върнах се отново, защото горивото е много добро. Направи ми впечетление, че ми измиха абсолятно всички прозорци, а след това ги полираха с тоалетна хартия :lol:

Днес реших да сложа от този бензин 100Супер. Има разлика и тя е осезаема, но това високо октаново число дали се отразява добре на двигателя!? Вие имате ли впечетления от това гориво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко колата ти е показаната на аватара ти, няма от какво да се притесняваш :lol:

 

Но за старите Шкодички е препоръчително да се смесва поне с 1/3 по-ниско октанов бензин, поне така правя аз като карам 120, 136...

 

Газта също е около 100 октана, а колко много коли жужат на газ, а? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично знам че бензин с такова високо октаново число трябва да се сипва на двигатели над 1.8. Поне така съм чувал, може и да греша :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично знам че бензин с такова високо октаново число трябва да се сипва на двигатели над 1.8. Поне така съм чувал, може и да греша :)

Поздрави!

Това имах предвид и аз. В книжката на колата пишеше нещо такова, но трябва да проверя допълнително. Ще се радвам на компетентни мнения, за да не си повредя нещо двигателя.

Не казвам, че предните два поста не са коректни, но ще е хубаво да получа, както аз така и всички други по- компетентно мнение. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за двигатели над 1,8 не е вярно. Зависи от степента на сгъстяване, а не от работния обем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за двигатели над 1,8 не е вярно. Зависи от степента на сгъстяване, а не от работния обем.

В този смисъл, на 1.4МПИ мога ли да слагам сто октанов бензин, или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си извадих такава карта!

ЕКО ФЕЪРПЛЕЙ се казва. Идеята в общи линии е следната: на всеки 20л. гориво, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ Е ЗАРЕДЕНО НАВЕДНЪЖ ИЛИ НЯКОЛКО ПЪТИ, ти дават 2 лва бонус за покупка на бензин или дизел. Тоест един вид 10ст. на литър спестяваш, но не си ги слагаш в джоба, а отиват за следващо зареждане. Все пак мисля, че не е изобщо малко! Условието е, че можеш да си вземеш бонуса 24 часа след зареждането т.е. на следващото зареждане освен ако не карате Вейрон и зареждате по 3 пъти на ден :D Единственото тъпо е, че не важи за всички ЕКО-та. Не знам защо! Зависело дали конкретната бензиностанция е включена в промоцията. Имам тук списък със всички, в които важи но не ми се преписват, че са доста.

Ако някой се интерсува да пита за конкретна бензиностанция. В общи линнии са:

София - на Сливница, на Ломско, на Резбарска, на П.Владигеров и в Долни Богров.

Пазарджик - специално за колегата _v_ :D

На пътя Пловдив - Асеновград (другата в Пловдив на бул. България май не участва)

Стара Загора в кв. Железник

Бургас в ул. Езерна

Добрич на бул. Добруджа

Преди КПП-тата на Кулата и Гюешево

2 бензиностанции в Благоевград

Монтана

Перник и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, не мога да я открия тази бензиностанция в Бургас :roll: на сайта им казват, че се намира на улица Чаталджа, това е в посока към Меден Рудник и Созопол, малко след центъра на ЕураТек,

има там една бензиностанция отдясно, тя е на Шел, а отляво е някаква измислена, но не е Еко

Ще бъда благодарен, ако някой колега, има представа къде точно се намира да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, NightSpirit :)

Искам да те питам - имаш ли напредстава колко време продължава тази промоция за която ти си си извадил карта :) Ако е наиситина по-изгодно мога да си изкарам и аз една такава.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

_v_, не видях някъде да е опоменато срок на промоцията нито на картата, нито на листовката, която ми дадоха. Ходи си изкарай, пък докогато и да важи все ще си на сметка. Не струва нищо, не те задължава с нищо и става за минута. Само ти попълват име и фамилия ит от кой град си и ти дават картата. Даже телефон не оставих.

 

C#Warrior, бензиностанцията в Бургас е на УЛИЦА "Езерна", не квартал. В горния пост съм допуснал грешка. Бургас не го познавам и не мога да ти кажа къде точно се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, не мога да я открия тази бензиностанция в Бургас :roll: на сайта им казват, че се намира на улица Чаталджа, това е в посока към Меден Рудник и Созопол, малко след центъра на ЕураТек,

има там една бензиностанция отдясно, тя е на Шел, а отляво е някаква измислена, но не е Еко

Ще бъда благодарен, ако някой колега, има представа къде точно се намира да пише

Ако идваш от Меден рудник или от пътя за Созопол,даваш по околовръстното и гледаш в дясно!Приблизително 500 метра след светофара е!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.