Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бензиностанции Еко


_v_

Recommended Posts

Благодаря за инфото VALDO, ама не ми е много познат района там ,не ми се е налагало да ходя нататък

Онзи ден ходихме с един колега до учебния център "Волан", за да записва категория "А" и мислех че е там някъде, но изглежда е по - нататък по пътя за Созопол. Ако идвам от Бургас и продължа за към Созопол, доколкото разбирам се пада от лявата страна бензиностанцията, има ли подходящо място където да се направи обратен завой, да не стане тъй че да ида чак до Крайморие :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    15

  • _v_

    11

  • PV

    4

  • димон

    4

Най-много писали в темата

Погледни тук :

 

http://www.eko.bg/gs.aspx?name=bg_bg_Бургас_1.gs.jpg&lan=1

 

Бензиностнации ЕКО, участващи в промоцията ЕКО Феърплей :

 

1 Стара Загора Стара Загора, кв. Железник, посока София

2 Резбарска София, ул. Резбарска и ул. Никола Войноски

3 Асеновград 8-ми км на път ІІ-86, след Пловдив, посока Асеновград

4 София Сливница София, бул. Сливница 8А

5 Гоце Делчев УПИ VII- 4231 от кв. 188 по плана на Г.Делчев - 2386 м2

6 Перник Перник, бул. Юрий Гагарин

7 Благоевград гр. Благоевград, бул. "Пейо Яворов" 2, х-л Езерец

8 Кресна Кресна, път Е-79, посока София - Кулата

9 Монтана гр. Монтана, път Е-79, посока Враца

10 Димитровград Димитровград, бул. Димитър Благоев, до ЖП гарата

11 София Ломско шосе София, бул. Ломско шосе 136

12 Благоевград Център Благоевград,бул Св.Димитър Солунски

13 Пазарджик Пазарджик, околовръстен път, УПИ ХІІІ – 280 от квартал 607 , район „Север”

14 Кюстендил гр. Кюстендил, ул. Николичевски път 2, до завод "Велбъжд"

15 Бургас езеро гр. Бургас, Индустриална зона, вход Созопол

16 Банско ул. "Никола Голев" 3-7 (пътя за Гоце Делчев)

17 Добрич Добруджа гр.Добрич, бул. Добруджа 24

18 София Люлин София бул. П. Владигеров и ул. 701

19 Долни Богров София, с. Долни Богров

20 В. Търново Изход Велико Търново вход

21 Видин Кула Видинско, гр. Кула, ул. Толбухин 4

22 Гюешево с. Гюешево, път Е-871, на 1 км КПП Гюешево

23 Кулата с. Чучилигово, път Е-79, посока Кулата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C#Warrior ,ти в Бургас ли живееш или какво?Мястото е толкова лесно,че повече няма накъде!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ми казаха на ЕКО на Ломско шосе, че промоцията е с продължителност около 2 месеца и след това има още 1 месец за да си изтеглиш точките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са условията, за да се извади такава карта за Еко, че и аз съм много доволен...просто Октавийката друго върви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма условия , няма уловки. Питат те дали искаш карта и ако кажеш ДА , ти правят . Това е .

Има в Стара Загора , на изхода към Пловдив ляво на борд. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ама няма в Плевен :( Или не ми е вярно инфото?

Бензиностанция Еко има, промоция - не знам. Намира се малко след кръстовището на "Сан Стефано" (главната) и бул."Христо Ботев", посока Ловеч. Това в Мара Денчева нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, почнах да се чудя дали и на ЕКО не мамят нещо. Случаят е следния: от понеделник до сряда карах с бензин от Ромпетрол, тъкмо след смяна на ламбда сонда и бях сипал 10 л. да проверя разхода. Двигателят работеше добре и разхода беше доста нисък. В сряда минах на диагностика от която резултата беше - всички датчици са наред. И сипах бензин от ЕКО на Ломско шосе обикновен 95. На другия ден четвъртък и вчера в петък констатирах значително повишен разход на бензин и по-лоша работа на двигателя както на празен ход, така и на ускорение - което по принцип е признак за нискооктаново гориво. Струва ми се малко вероятно да се прецака нещо по колата за една нощ. Та ще проверя като сипя и от другаде бензин и ще пиша за развитието.

Друго - като спирах на бензиностанцията оттам потегли една цистерна за бензин, не можах да видя точно на коя фирма, но не беше от много известните - номерът обаче беше български, както и фирмата със сигурност. Чудя се, тъй като съм чувал, че бензина го внасят от Гърция.

А някой пробвал ли е с 95 на ЕКО с добавките ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сипвал от този 95 плюс се води и съм също така много доволен и от него, но тъй като е по-скъп рядко сипвам от него, а и да ти кажа с обикновенния 95 също съм страшно доволен от вървенето на колата :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

само за инфо-днес говорих с един дето бензинджия от ЕКО и ми каза че газта не е от Гърция ,а им я доставят Кълвача газ и Газтрейд,но била по-хубава от лукойл-а. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта също има отстъпка от 2 стотинки!!!!!!!! Вчера зареждах на баща ми колата и ми направиха и на нея 2 ст. отстъпка на литър!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за инфо-днес говорих с един дето бензинджия от ЕКО и ми каза че газта не е от Гърция ,а им я доставят Кълвача газ и Газтрейд,но била по-хубава от лукойл-а. ;)
Еми то в Гърция сигурно никой не кара на газ!А аз и не видях да се продава някъде!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за инфо-днес говорих с един дето бензинджия от ЕКО и ми каза че газта не е от Гърция ,а им я доставят Кълвача газ и Газтрейд,но била по-хубава от лукойл-а. ;)

 

На мен бензинджия от ЕКО ми каза, че само дизелът е гръцки, останолото от Лукойл + добавки ... аз по-принцип съм си на мнение, че в БГ бензиностанциите всички горива са си нашенски бози.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец и нещо прочетох доста позитивни мнения относно ЕКО. Реших да заредяя, и наистина първия път бях много доволен (заредих в Пловдив). За съжаление следващите 2 зареждания доведоха до много по-кофти резултати... шумен двигател, загуба на мощност и доста сериозни вибрации при ниски обороти. Това ме накара да се върна към ЛУКОЙЛ, който според мен предлагат сравнително добро гориво.

 

Още повече имам и карта за отстъпка 5 ст./литър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия карти с 5 ст. на литър са много далавера, за съжаление на времето когато беше томболата не успях да се вредя.... :cry:

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойто TDi не харесва еко,заредих цял резорвоар дизел ,но с обикновенното ОМВ е по добре според мен.Решил съм оак да пробвам ромпетрол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, току що заредих на Еко-то, дето е на Шипченски проход след 1 РПУ. Малко повече от 25литра събрах и не съм доволен. Колата пуши и трака повече, и май върви по-малко :? . Май си оставам верен фен на ОМВ Премиум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! Вече навсякъде се лее лятната нафта...Даже и на ЕКО ...може би ! :) През зимата и на мен ми се харесваше ЕКО горивото , но сега вече - Н Е ! . Може да не ползват вече същия източник на гориво, а може би да си влияем с мнения изказани във форума ....А може би това , че живеем в БГ !!! БА МА И СТРАНА !!! :? :? :? ...БА МА И ЗАКОНИ ... :? :? :?

 

 

п.п. между другото ...никога не съм усещал някаква коренна разлика в горивото...колкото и коли да съм имал...все ми вървят по един и същ начин !!!...понякога са малко по-шумни ...МОЖЕ БИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.