Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бензиностанции Еко


_v_

Recommended Posts

Не знам от какво не сте доволни!Засега аз нямам оплаквания от ЕКО!Дано и аз не си променя мнението към лошо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    15

  • _v_

    11

  • PV

    4

  • димон

    4

Най-много писали в темата

ами не вървеше така добре както с ОМВ и тракането ми се струваше по силно ,но разхода си беше нормално добър.Усещането беше по-лошо отколкото с ОМВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бензиностанция ЕКО на бул. Шипченски проход имах съмнителното удоволствие да си напълня резервоара със 100-октанов Еко-кинитрон-керосин-турбо-супер-хипер-последният да затвори вратата, с цена малко над 2,30 лева литъра и логично с оглед на цената и характеристиките очаквах добри резултати. Резултатът беше толкова вода в резервоара, колкото не съм и сънувал до момента и осезаемо покачване на разхода. Възможно е моят случай да е изключение, но за себе си се надявам това да е последният ми досег с тази верига :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам само там (ЕКО-то на Шипченски проход), верно е че зареждам само дизел, но от както (може би около 3-4 месеца) го направих 1-я път забелязах, че колата си промени звука на двигателя т.е. шуми по-малко :D . А разхода си е приличен като за тая кола... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам карта от Лукойл, но се подлъгах от промоцията на ОМВ за футболната топка, и искам да ви кажа, че в началото усещах, че движението на колата се е подобрило, но не се замислях, после се усетих, че от скоро сипвам от ОМВ и то нормалния дизел... Безиностанцията на Драган Цанков и Г.М. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам карта от Лукойл, но се подлъгах от промоцията на ОМВ за футболната топка, и искам да ви кажа, че в началото усещах, че движението на колата се е подобрило, но не се замислях, после се усетих, че от скоро сипвам от ОМВ и то нормалния дизел... Безиностанцията на Драган Цанков и Г.М. Димитров
Toва,какво общо има с ЕКО?!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами да се включа и аз, определено моето впечетление е, че не открих разлика когато зареждах дизел от ЕКО спрямо Лукойл, но веднага се усеща когато сипвам от ОМВ и то обикновения дизел, пъргавина и ускорение са много по-добри.

 

И аз като колегата горе, понякога не се замислям, и после се сещам, че съм заредил от ОМВ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност знам,че ОМВ зарежда горива от Газтрейд

аз последно зареждам нафта в Ромпетрол в Дружба и съм доволен ,както и един собственик на таксиметрови коли с който се заговорихме там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV зарежда от Лукойл Нефтохим,а Газтрейд не знам от къде зимат!Нещо ново за ЕКО :

http://business.actualno.com/news_167500.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си все така доволен от еко както на шкодата така и на форда верно и на 2 те зареждам само газ от там ама поне колкото сипа толкова минавам. докато тая блуу форсее еее пален shit. само дига разхода. а иначе на форда съм сипвал и тоя 95 плюс ли къв се води на еко и пак съм доволен.

доколкото съм забелязвал бензиновозите които снабдяват екотата в пловдив са на scorpion инс май че бяха или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV зарежда от Лукойл Нефтохим,а Газтрейд не знам от къде зимат!Нещо ново за ЕКО :

http://business.actualno.com/news_167500.html

със сигурност поне ОМВ на Горубляне от Газтрейд го зареждат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.