Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светеща 3-та светлина на Fabia 2005.


sparkybg

Recommended Posts

От известно време забелязах че на третата ми светлина външните 3 диода и от двете страни светят леко, дори след като я изгася и изляза. След време спират.

 

Сложих китайски ксенони. Проблеми нямам. Не заслепявам, а светят страхотно. Дали не е от тях?

 

Или може би някаква утечка някъде. Виждах същото и на едно такси, преди да забележа че и мойта го прави.

 

Токът, който консумират за това светене е със сигурност много малък - 5-6mA, така че за акумулатора не е страшно, още повече че след време спират (не знам колко, може би 10-15 минути).

 

Данеби пък стандартно да си е така?

 

Като натисна спирачка си светят нормално и силно, кактоп си му е реда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така стандартно, това е вън от съмнение.

Виждал съм доста Фабии таксита с такъв проблем, но нямам идея как се получава.

Между другото - един комшия имаше Фабия, която съм я виждал вечер, заключена със загасени фарове, но със светещо осветление на задния номер :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.