Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предна броня


nikistan

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера легнах под Фабийката да я огледам отдолу.С изненада открих,че предната броня в средната си част е леко "виснала"?! На нея има три отвора с диаметър около 10 мм и над тях в пластмасовата основа на радиатора още три.Няма резба за винт,предполагам че е имало щипки.Някой обръщал ли е внимание? В противен случай ще надникна под някое такси Фабия и ще видя :lol:

Също така под двигателя няма кора да пази картера?! Може ли да се монтира допълнително и дали въобще се предлагат?

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трите щипки се продават в ЕТ.Много са евтини-около 50 ст. за брой(не помня точно).Поставянето е много е лесно-вкарваш я в отворара и я заклинваш.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявайте,че пиша отново по тази стара тема,ама нещо ме дразни и искам съвет :oops: На съединението между предните калници и предната броня (и от двете страни) има голямо разстояние т.е. двата детайла не са прилепнали плътно един към друг?! Между другото на доста Фабии съм забелязвал подобно нещо.Сигурно след като е сваляна бронята не е поставена както трябва!Има ли начин сам да си я фиксирам плътно до калниците или трябва да ходя до ЕТ?Ако има - как? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Извинявайте,че пиша отново по тази стара тема,ама нещо ме дразни и искам съвет :oops: На съединението между предните калници и предната броня (и от двете страни) има голямо разстояние т.е. двата детайла не са прилепнали плътно един към друг?! Между другото на доста Фабии съм забелязвал подобно нещо.Сигурно след като е сваляна бронята не е поставена както трябва!Има ли начин сам да си я фиксирам плътно до калниците или трябва да ходя до ЕТ?Ако има - как? Благодаря.

 

виж тампона с който се захваща предната броня към калника. Той е разкъсан и подлежи на подмяна. Захващането е с видия, която се намира зад подкалника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.