Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подлакътник за фабия,отново


Recommended Posts

здравейте форумци!!!от три седмици съм щастлив собственик на новата фабия :D искам да попитам дали някой реши "проблема" с подлакатника на разумна цена,защото 400лв.ми се струват множко :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ти се струват много няма да има подлакътник!!

другата алтернатива е подлакътник с ужасно качесто и вид на цена 20 лв(произход китай)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ZLOSTER" - Колегата "corropt" е прав! Ако все пак се решиш на менте-подлакътник.. преди седмица ходих до "Илиянци".. в магазините за авто-джаджи имаше 20-ина вида..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да добавя възможност за 2ра ръка оригинален от автоморга. Всички се точим на тези подлакътници и шанса да намериш оригинален 2ра ръка е малък:(

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подлакатника от 4-ката е сащия,а мисля че и от ауди а3 ще стане.така че тарсете по моргите.

P.S.на няколко места видях подлакатници без ботуша към барчето.убедете се,че го има,иначе не мога да си представя каква грозотия ще стане smile183

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.