Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разделям се с баба Шкода


Recommended Posts

Ами в момента не съм в София и в неделя ще си дойда, но може би ще е по-късно. Иначе с брачеда Freshmaker бяхме едно време в един клас, не знам дали ти е казвал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз подкрепям мнението, че трябва да подържаш връзка с новия собственик...

и да му кажеш, че ако реши един ден, че това не е кола за него, първо на теб да се обади...

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

 

... но най-много хора са плакали за ето тази кола:

 

http://www.gorichka.bg/index.php?p=10&l=1&id=454

 

http://en.wikipedia.org/wiki/General_Motors_EV1

 

... EV1 на Дженеръл Мотърс

 

:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не вярвах ти да загубиш МБ-то, но това е живота.. Пожелавам ти някой ден пак да те зарадва подобна кола и на себе си го пожелавам. За съжаление живота е толкова забързан, че едва ли ще остане време, може би освен когато и ако ние станем на възрастта на новия собственик на Шкодака.

 

OFFTOPIC!

Това за електрическия автомобил го разбирам много добре и съм напълно съгласен. Като инженер по силова електроника, мога да кажа, че това е безкрайно проста и ефективна машина... но за съжаление света се управлява от Икономиката и далаверата, а не от Техниката.. Иначе - всички щяхме да си караме електромобилите и нямаше да обсъждаме в този форум проблеми с некадърни майстори на ДВГ и куп други дивотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами gogata кофти тръпка е да :cry: аз все още въздишам по един бял Москвич дванайсетак ама баща ми го продаде.А в момента се ядосвам на два три пъти на Кадетчето и му се каня да го продам ама няма да си го дам защото ми е слабост.Обаче ако колата ще отиде в добри ръце и ще я кара по добре я дайте на човека от колкото ти да я гледаш как стой на улицата и се съсипва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна е раздялата с един автомобил,който дълги години е бил част от живота на човека!И на мен ми стана мъчно за 120-ката!Добре,че сега е в добри ръце и се кара постоянно и се грижат добре за нея! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.