Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каква да бъде...


gibonass

Recommended Posts

пасата и шкодата са здрави ама от вътре са големи дървета

щото Астрата отвътре не е дърво :mrgreen: .Лично мнение, моля да не се засягат опелджиите. :P Друг минус на астрата (за мен) е, че ми се вижда въз тесничка (то не, че аз съм фиданка, ама все пак :D ) . Ако ще се гъзарееш - взимай Аудито, ако ти трябва нещо по-практично - Пасата или Октавията. Всъщност...Октавията е по-добрия вариант според мен или Голф 4(нали делят една платформа :) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквато и да е само гледай да е по млада и добре подържана. Щото...Нали знаеш??? (Млада жена и стара кола искат ръчкане)Мене лично сичките кУитУ си изброил ми хЪресФът.А това за Аудито дето се троши често са пълни простотий. То ...ако става на въпрос за трошене, Фсички се трошат понякога. ;) Все пак като визия и интериор бих заложил на Ауди А6 .И най важното(приеми го като съвет) е да може да си позволиш да подържаш и обслужваш такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пасата и шкодата са здрави ама от вътре са големи дървета...

 

А Астрата под капака. Не си и помисляй да вземаш точно този двигател. Попрочети из Opel форума за проблемите с прословутата нафтова помпа, чиято електроника хич не е издръжлива и струва 1600 лв.

 

1,7 нямам представа дали е с такава помпа.

 

Предкамерните Исизувци не си и помисляй да ги вземаш, защото са далече от икономичност.

 

За мен най-добрия избор е двигателя с директно впръскване на VAG 1,9 TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile190

 

Между другото смяна на масло на А6 около 500лв в сервиза ... :arrow:

 

smile052

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата gibonass става въпрос, VooDoo. :)

 

А иначе ето ти оплакванията от помпата: http://www.opelclub-bg.com/forum/index. ... opic=36957

Ето и целия раздел. Може да намериш куп такива: http://www.opelclub-bg.com/forum/index. ... owforum=86

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да гъзарееш - определено А4/А6 е твоята кола (от изброените ми харесва най-много, при положение, че финансовата страна на въпроса не играе решаваща роля),иначе като по-разумен и достъпен вариант бих избрал първата Октавия, Голф 4, Фолксваген Бора или нещо подобно :) Пасат също не е никак лош вариант.

За Астра 2.0 с дизел от Исузу само бих те посъветвал да бягаш далеч,но не те агитирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, чакаме да те видим на някоя от следващите срещи с нова кола (дори и да не е Шкода)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами изкарването на пари в повечето случаи е свързано с хабене на здраве и нерви... както обичам да цитирам народната мъдрост: "Не може хем вълкът цял, хем агнето сито" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами изкарването на пари в повечето случаи е свързано с хабене на здраве и нерви... както обичам да цитирам народната мъдрост: "Не може хем вълкът цял, хем агнето сито" :mrgreen:

 

за мен въпроса е да взема кола без дефекти проблеми и слабости :evil:

 

пак ще ти отговоря с народна (шопска) мъдрост: "Те такова животно нема!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си тогава нещо от сорта на тия в подписа ти :idea: ама доста ще трябва да поработиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти случайно да не би да си нечуплив? Ако си, най добре ходи пеша :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига... ама да те открехна, ако не знаеш - и колелото се чупи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуду , от толкоз приказки дет си изприказвал мога само да ти предложа да изровиш от некое мазе поо-голема талпа , па аз ще ти подаря 4 лагера / нови ще ти взема SKF / и ще си имаш прекрасно превозно средство за градските ни пътища - нито се троши , малко харчи и можеш да го паркираш навсякъде ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman, немаш и представа колко истина има в тоя майтап... :D:D

 

Вуду - вземи се по-проста кола, даже и да се строши, се прави по-лесно, а и по-рядко се троши. От твоя списък май Окти и Астра рулират. A4-ка под 9к считай, че май нема читава.

Абе само аз ли си взех японка - никой ги няма като вариант.. гледам, а не сте прави - аз много хепи от аутото, само гориво налива - дано продължи така, пък може после и Шкода да взема отново - за кеф ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.