Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов норматив за авто-аптечките


Radomit

Recommended Posts

За да не се чудят колегите - единственото ново е

12. разтвор на водна основа, подходящ за дезинфекция на ръце и раневи повърхности - 200 мл;
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз силно се съмнявам че имам всичко без N12.

До сега не е отваряна аптечката ми- както си е купена с колата ама имам огромни съмнения че има всичко което е описано по горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15. уред за обдишване - 1 брой

Това е единственното, което направо ме кефи като го видях в изискванията, защото едва ли някой има реална представа как се работи с амбу /уреда.../. То на медицинските лица им е трудно понякога, не ли на някой, който си няма хал хабер понятие от това, но карай да върви. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да си возим и по една мед. сестра! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредите за обдишване не бяха ли забранени по едно време? Нещо не бяха доизкусурени като конструкция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да ти се напукат бузките? :lol:

 

Няма! Аз съм от тия дето си возят (не мед, а реанимационна, ма ще преживееш разликата :) ) и не са ми се напукали бузките :mrgreen:

 

По темата - аз лично не бих се наел. Ако направиш нещата грешно можеш да убиеш вместо да спасиш! Не случайно в Щатите (не че са ми критерй де...) оказването на първа помощ е забранено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия уреди за обдишване май ги отмениха преди време като задължителен аксесоар, явно сега пак са ги въвели :roll:

колкото до идеята за сестрата - аз направо си возя цяла докторица, а понякога и 2 (тъщата) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, то да не се стига до използването на тези неща, че то си е страшничко, независимо дали можеш или не да боравиш с амбу. На никого не пожелавам да стига до такава ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.