Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е и аз да се похваля...не е шкода но все пак :)


Recommended Posts

Дойде време и аз да се похавля с новата си придобивка:

2.0 16v 110kw. 1996г.

005342036-big.jpg

005342037-big.jpg

005342038-big.jpg

005342040-big.jpg

 

А шкодата влиза в бокса за подготовка за събора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, пожелавам ти новата придобивка да ти носи много радост и приятни километри. Alfa Romeo също е една доста приятна така да се каже марка :mrgreen:

Пък гледам че е и 16V, благородно завиждам, ама лекичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само хубави моменти с новата придобивка! :)

 

П.П. Вече ставате двама с алфи, които имат адреса на форума лепнат на колата си :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти ли Бруте ... и ти ли изневери на марката :evil:

 

Шегувам се :D ... и честито :)

Много симпатична излгежда алфичката, а и под капака се е скрил звяр ... само едни лети джанти и липсват ;)

 

Пожелавам ти много щастливи и безпроблемни километри с нея ... и един ден като решиш да я сменяш - със Шкода да я смениш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само хубави моменти с новата придобивка! :)

 

П.П. Вече ставате двама с алфи, които имат адреса на форума лепнат на колата си :mrgreen: .

 

Гога, трима са всъшност, колегата Viktor_ също търкаля подобен дзвер. :mrgreen:

 

Жоре, честито резачка на охлюви, много да те слуша, ти също да и угаждаш, :mrgreen: дано винаги цари мир и хармония между вас и да си показвате рогата на околните, а не един на друг. :D Първа да е на светофара, в сервиз да не влиза, катаджия да не я спира, радар да не я лови, до жени винаги да лежиш, под нея - никога !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, честито и от мен! Със здраве да я търкаляш, на път да не те оставя. И дано имаш възможност да не зарязваш Шкодака ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, честито. Голям спортист е колата. Само да те вози и да не оди по доктори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Жоро колата найстина си е звяр под капака, а и звука който издава докато набира е уникален. Мисля че всеки покарал известно време малолитражка си заслужава после глезенето със силен мотор.

 

Еми аз съм ти честитил ама айде пак - много безаварийни км и от мене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безаварийна да е, Жоре! Алфата за работа, баба Шкода за удоволствие! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе и ти кат мен моита е 156 самоче доста приятни колички са алфите

италянките казват " елмине де мундо ....." те и да има по добра неискам да знам с здраве да си я ръчкаш

пс. провери си дебитомера долния носач и обтягащата ролка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде и от мен, и нали знаиш тва животно тръгва от 2000 и ако сменяш вариатор си прибери стария за ремонт при мен че тез дет ги слагат са ......? и доста мили без да я пипнеш/талянката/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.