Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паяк под наем ?


cenarius

Recommended Posts

Искам да наема камионче/паяк да ми пренесе колата на малко разстояние в София. Разстоянието е не повече от 5км. От къде мога да наема такова приспособление и за какви пари говорим ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От пътната помощ към СБА например. Те имат репатраци и трябва да извършват такива услуги. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "cenarius" - Ползвал съм "Пътна Помощ" на "Tany". Преди беше на километър, сега чух, че са уеднаквили цената в рамките на град София. Май 40 лева беше. Ето ТИ мобилен телефон: +359888667557. Обади се, кажи каква е колата, от къде до къде искаш да се репатрира и ще ТИ кажат цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам телефони на фирми с репатраци, ама трябва да ги открия у нас... по спомен миналата г. цената беше около 30-40 лв. на курс в рамките на София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 месеца и на мен ми се наложи да ползвам подобна услуга и като търсех попаднах на този телефон : 0878 191797

Аз лично ползвах друга фирма, защото ставаше дума за репатриране на джип, а тази фирма нямаха репатрак за толкова тежка кола, но предполагам на теб биха могли да ти свършат работа :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.