Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде са най-изгодни амортисьори, дискове и накладки


Octavia-I-TDI

Recommended Posts

Здравейте,

 

Нещо предницата се е разхлопала пак и дисковете май са се поизкривили. При спиране на малка скорост придърбва сякаш дисковете на хващат равномерно. Колата е на 5 години и май до сега не са сменяни.

От къде може да си купя дискове, накладки и амортисьори с прилично качество на нормална цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също казвам ЕураТек! Само там ми правят колата и до сега не е имало издънки. Цените за труд не са много различни от тези на неоторизираните сервизи. А по-оригинални от тяхните части няма.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много съм любопитен в Еуратек-София, колко парички вземат за труд примерно за смяна на дискове и накладки предни? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също казвам ЕураТек! Само там ми правят колата и до сега не е имало издънки. Цените за труд не са много различни от тези на неоторизираните сервизи. А по-оригинални от тяхните части няма.

 

Поздрави.

 

има има чехкинчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.