Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съборите


ivailo rachev

Recommended Posts

здравейте,имам въпрос.понеже скоро разбрах че има събори на феновете на шкода и от скоро съм регистриран в този сайт.искам да ви попитам кога и къде ще има събор тази година.четох нещо за соколски,но не знам това къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за Соколски манастир.Намира се на 10тина км от Габрово в посока "Етъра".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук : http://skodaclub-bg.org/forum/viewforum.php?f=19 се коментират срещите на клуба!

В неделя има среща пред Историческия музей в София (ако си от София) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оле.аз съм от габрово и не знаех че там се прави събора на шкодите,мойе ли да ми кажете само на 1,2 и 3 май ли ще бъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оле.аз съм от габрово и не знаех че там се прави събора на шкодите,мойе ли да ми кажете само на 1,2 и 3 май ли ще бъде?

 

1, 2, 3 и 4 май (отсега си отмятам в календара оставащите дни до тогава :D ). В раздел "Срещи" има цяла тема посветена на събора. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не объркам някой, ама Миро като резервираше Манстира, на 1.05.2008 май беше запазен целия! И ние сме от 2ри, но нека той да потвърди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Коко, прав си. На първи май могат да пристигнат палаткаджиите, ние с нощувките в манастира сме от втори :) . Поне така е написал Миро в темата за събора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.