Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

След поредната сърдечна тлансплантация........


Ivaka

Recommended Posts

........ извършена в многопрофилна болница "Света Шкода" - Варна :mrgreen: - моят сивЕк си има ново сърце - ДВГ 135 от Фав \:D/

 

На първо четене - скромните ми впечатления / нямам мн.свободно време да му се порадвам :( / са, че автомобила е по-пъргав , ускорява значително по-добре. Много приятно ме изненада как при рязко ускорение се " събужда" и дърпа още при достигане на около 2000 оборота , а не чак след 3000 :oops: - както беше с 120-ковия си мотор .

Нямам търпение да му направя и магистралния тест , особенно и с новите му "обувки" - 185/60/14 -предни и 195/65/14 -задни :mrgreen:

 

Може да се каже, че операцията мина леко и безпроблемно.В ролята на главен хирург беше Крум и тук е момента да му благодаря за добрата работа /въпреки че той не влиза във форума/ , а аз бях асистент.

Също така искам да изкажа и огромната си благодарност на бат Миро /Хашек/ за предоставените ми наготово от него части като плочка за карба и готово гърне , които ми спестиха доста обиколки по майстори и време . Миро, имаш от мен колкото бира кажеш и когато кажеш :mrgreen:

 

Е това е ... за сега......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ивак! И за моторетката, и за джапанките! Няма ли да се подкрепиш със снимков мат'рял (че на аватара ти много си напрягам очите) ...?

 

За гонките на събора ми се струва, че се катериш един клас нагоре :P .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее честито колега и аз мисля в бъдеще да я правя тая магартия :lol: намери ме в скаип и ми прати снимки на сивекчо плс поздрави от мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за положените усилия! С всеки изминал ден се убеждавам какви фенове сте варненци ;) ! Колата ти изглежда страхотно и вече, предполагам, върви страхотно. На събора, надявам се, ще ме повозиш :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за положените усилия! С всеки изминал ден се убеждавам какви фенове сте варненци ;)

 

Ами goga, това е голяма епидемия :mrgreen: , а за возенето нямаш грижи , аз пък не съм се качвал в Румстър ;)

 

 

Двигателя е със 120-ковия карб , в случая не се търси някаква икономичност , че да се занимавам с /моно/ инжекции ;)

А иначе с всеки ден се убеждавам все повече в смисъла на тази операция - на моменти направо не мога да си позная колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ква капла си одзат та слагаш такава гума :?:

 

Ами това е каплата- 14/6 :mrgreen: : http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... &pos=-2546

яко на сарият ми голф имах такива в движение са много ефектни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз сам вече друг човек! От две седмици съм с 135 и пет скорости. По талон пише, че е 44 киловата. Според мен двгето си е стандартно 43 киловата за 135. Вчера минах на Технотест. Другата седмица съм в КАТ. Мога да кажа, че с половин карбуратор ми изгоря десния мигач. Тази 22 - годишна 120 - ка никога през живота не е изпреварвала толкова пъти, колкото го направи за 2 седмици. Нов начин на живот и сериозни проблеми за останалите участници в движението при изпреварване. Вече мога да говоря с нормален глас при 100 км в час, не да се надвиквам и да ми заглъхват ушите. Скоро ще и сложа карбуратор с две камери с механично отваряне и ще сменя 120 - ковия ауспух, който само задушава колата. Ако си обичате 120 - ката не жалете пари, а слагайте 135, дай боже и 136 и пет скорости и се радвайте на живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно шума при 100-120km/h ме кефи най - много в една 120 ка. И със 120 ков мотор с 4ка можеш да злоупотребиш с мигача, зависи кой кара. Мократа 5ца струва 520лв нова и не е кой знае какво злато

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.