Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с капачката за казанчето.


FleXos

Recommended Posts

Незнам вече какво да сложа.Купувам нова и за 1 месец и прожината ръждясва клапанчето висва и просто нямам думи.Дайте съвет евентуално нещо по качествено или от друг автомобил която да пасва и да има клапан. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта вече 28 години се кара с една капачка :mrgreen: и нищо и няма,освен ръждата разбира се.Сигурно некачествени материали.Успех в търсенсто на нещо по-добро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам я само с антифриз.Никога с вода.Сега сложих една капачка на Аутопал пак чешка мисля и ще видим.Чувал съм че ако е много гъст антифриза също не било добре.Мисля че се повишава киселинноста му и от там идва това окисление ама дали е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам я само с антифриз.Никога с вода.Сега сложих една капачка на Аутопал пак чешка мисля и ще видим.Чувал съм че ако е много гъст антифриза също не било добре.Мисля че се повишава киселинноста му и от там идва това окисление ама дали е така?
Дядо ти все с антифриз и нови капачки е карал. Вземи си някаква 2ра ръка и ако не прегрява не я закачай
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал че загрява а искам системата да работи под налягане както си му е реда.Моята 120-ка никога не е загрявала от както аз съм и собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да греша, но си мисля, че ако колата не прегрява, не е голям проблем, ако няма клапан-като гледам как е на моята-да поддържа по- високо налягане и да не позволява лесно да кипи течността, а пък ако му кипи-по тръбичката си изтича навън. Моята си е с клапан де, ама си мисля, че и без него-същото :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.